Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zachowanie po łączeniu swinek, jaka płeć?

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
idaho99
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 marca 2019, 19:54
Kontaktowanie:

Zachowanie po łączeniu swinek, jaka płeć?

Postautor: idaho99 » 25 marca 2019, 17:13

Witam,
2 tygodnie temu sprawilam mojej 3 letniej swince 2 miesięcznego kolege. W sobote łączyłam ich na neutralnym terenie. Oczywiście bylo duzo gonienia i gwalcenia. Po paru godzinach wpuscilam ich do porzadnie wyczyszczonej klatki (130×100). Starsze prosie non stop pokazywalo swoja dominacje gwalceniem. Po 3 dniach sytuacja utrzymuje sie starsza swinka non stop pastuje młodsza( gwalcenie, lizanie narzadow płciowych przepychanie). Spia w jedynym legowisku oraz jedza z jednej miski chociaż maja 2. Nie ma większych objawów agresji tylko gwalcenie. Zaczelam sie stresować tym ze jednak samczyk okaze sie samiczka i sprawdzam po pare razy dziennie czy aby na pewno to jest samiec. Szczerze powiedziawszy to juz zglupialam. Znawca nie jestem płeć probuje rozpoznać na podstawie zdjec z Internetu. Poniżej zamieszczę zdjecie i mam nadzieje ze jakas mila osobka powie mi ze to samczyk bo jak sie okaze inaczej to nie wiem co zrobię. Jeżeli to smaczyk to czy takie zachowanie przejdzie po jakims czasie? Szkoda.mi trochę mlodszego swiniaka poniewaz jest caly czas maltretowany :lol: . Dodam jescze ze moja starsza swinka dosc długo byla sama.Z góry dziękuję za odpowiedź.


Awatar użytkownika

idaho99
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 marca 2019, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Zachowanie po łączeniu swinek, jaka płeć?

Postautor: idaho99 » 25 marca 2019, 17:17

Kurcze nie można dodac zdjecia :confused: :confused: :/ :/



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agata139, Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 14 gości

  • Dołącz do nas