Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

sprawa..

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
tofikania
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 marca 2019, 7:39
Świnki morskie: tofik i tuptuś
Kontaktowanie:

sprawa..

Postautor: tofikania » 3 czerwca 2019, 22:09

hej moja świnka Tofik jest 6mies u mnie od jakiś 2tygodni co wejdę do pokoju lub w nim jestem Tofik ciągle gryzie pręty i piszczy co to oznacza?
ps.tak jest cały czas


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Renika
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 4 września 2012, 11:14
Kontaktowanie:

Re: sprawa..

Postautor: Renika » 5 czerwca 2019, 21:33

A masz tylko 1 świnkę? Jeżei tak to pewnie chce chce zwrócić na siebie uwagę, jest głodna, nudzi się i potrzebuje z kimś kontaktu. Jeżeli piszczenie nie jest objawem żadnej choroby to może potrzebuje towarzystwa. Trzeba uważać na gryzienie prętów (mam nadzieję że nie są pokryte farbą tylko ocynkowane) aby świnka nie uszkodziła sobie stawu żuchwowego bo będzie bieda.


tofikania
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 marca 2019, 7:39
Świnki morskie: tofik i tuptuś
Kontaktowanie:

Re: sprawa..

Postautor: tofikania » 10 czerwca 2019, 7:03

Renika pisze:A masz tylko 1 świnkę? Jeżei tak to pewnie chce chce zwrócić na siebie uwagę, jest głodna, nudzi się i potrzebuje z kimś kontaktu. Jeżeli piszczenie nie jest objawem żadnej choroby to może potrzebuje towarzystwa. Trzeba uważać na gryzienie prętów (mam nadzieję że nie są pokryte farbą tylko ocynkowane) aby świnka nie uszkodziła sobie stawu żuchwowego bo będzie bieda.


drugą może będe mnieć po wakacjach........



Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Dołącz do nas