Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Łączenie świnek - neutralny teren

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
czeczotka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 3 maja 2021, 15:02
Kontaktowanie:

Łączenie świnek - neutralny teren

Postautor: czeczotka » 3 maja 2021, 15:23

Hej! :)
Przede mną kolejne łączenie świnek. Niestety problemem jest znalezienie terenu, na którym żadna ze świnek nie była. Mam dwa pokoje, jeden okupuje moja rezydentka, w drugim na kwarantannie przebywa nowy prosiak (przygarnięty, przed nami wizyta u weta, nie mam pewności co do zdrowia więc tak na wszelki wypadek są w osobnych pomieszczeniach). W łazience jest stanowczo za mało miejsca. Zaś kuchnia była miejscem poprzedniego, niestety nieudanego łączenia. Także nie mam już miejsc w mieszkaniu gdzie żadna z nich nie przebywała.
Mój plan jest taki, aby spróbować połączyć świnki w pokoju, w którym obecnie przebywa ta nowa. I stąd moje pytanie czy to dobry pomysł? Czy wyszorowanie podłogi i mebli, generalne porządki, wystarczająco zneutralizują teren? Może ktoś z Was miał taką sytuację i mógłby pomóc :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MajaiRosie
Użytkownik
Posty: 525
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 21:10
Świnki morskie: Za TM: Rosie [*], Malibu [*], Pigwa [*], Baranek [*],
Moje stadko: Kahlua, Mercedes i Tequilla
Kontaktowanie:

Re: Łączenie świnek - neutralny teren

Postautor: MajaiRosie » 3 maja 2021, 16:21

Nowa świnka, jeżeli nie była wypuszczana na wybieg ( a domyślam się że nie była), to spokojnie możesz przeprowadzić łączenie w pokoju, gdzie jest teraz na kwarantannie. Ogrodź dokładnie podłogę, powierzchnia powinna być 3-4 większa od powierzchni klatki, czyli min. 3x metry długości. Na podłogę połóż wyprany, bądź nowy koc :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas