Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnak nie wychodzi z klatki

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 6 grudnia 2006, 17:19

Mam Izzy jakieś 9 miesięcy i mimo iż ma cały czas otwartą klatkę, to w ogóle z niej nie wychodzi. Chyba ma za krótkie nóżki, by się podciągnąć, albo za dużo utyła i nie ma siły :D

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 6 grudnia 2006, 17:24

Magda_Oska pisze:Mam Izzy jakieś 9 miesięcy i mimo iż ma cały czas otwartą klatkę, to w ogóle z niej nie wychodzi. Chyba ma za krótkie nóżki, by się podciągnąć, albo za dużo utyła i nie ma siły Very Happy

Moja Pigi to grubasek i radzi sobie z wyskakiwaniem z klatki. Może musi się nauczyć i przyzwyczaić :P


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 6 grudnia 2006, 17:35

hehe długo jej te uczenie zajmuje :D Mam niepojętną świnkę, ale i tak ją kocham :P

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

kocham świnki
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 2 lutego 2007, 15:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: kocham świnki » 6 lutego 2007, 13:07

staram się wypuszczać codziennie moją świnkę ale jest nieśmiała i albo idzie od razu do mnie żeby ją wziąć na kolana albo wraca do klatki. Jak jest ciepło to wypuszczam ją na swój ogródek ale chowa się w krzaki i może tam siedzieć dopóki jej nie zabiorę do klatki. Jak mam zachęcić świnkę do ruchu? Świniaka mam już 2 lata więc nie chodzi o to że się musi oswoić. CO ROBIC ??

KOCHAM ŚWINKI !!!!!


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas