Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Pogodzenie świnek, dołączenie

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Ewunia
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 7 stycznia 2007, 12:40
Kontaktowanie:

Pogodzenie świnek, dołączenie

Postautor: Ewunia » 8 stycznia 2007, 21:52

chyba jednak nie ma szans zeby te moje swinki sie polubily jest coraz gorzej ta mlodsza pysia dzis dolaczyla do swojego repertuaru jakies dziwne puszenie sie chodzenie jakby na palcach stroszenie a do tego straszliwie warczy nie wiem moze malo sie znam na zachowaniu swinek ale dla mnie to jakies dziwne jest jak mi szkoda tej drugiej tylko kwacze i ucieka :cry: przestaje warczec jak sie je bierze na rece ale potem gdy sie spotkaja to znow zaczyna sie jazda mieszkaja przeciez juz razem prawie 2 mies chyba z tej przyjazni nici


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 8 stycznia 2007, 22:08

Może faktycznie masz samca i samicę? Sprawdź dokładnie.

A i sorry, że zwrócę uwagę (mimo iż nie jestem modem) ale czy nie możesz zdecydowac się na pisanie postów w jednym temacie. Bo jak na razie to piszesz cały czas tą samą sprawę i za każdym postem zakładasz nowy temat... to trochę zaśmiecanie??

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Ewunia
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 7 stycznia 2007, 12:40
Kontaktowanie:

Postautor: Ewunia » 8 stycznia 2007, 22:16

sorry myslelismy ze tamto nie przeszlo probowalismy na wszystkich frontach a co do tematu mamy stwierdzone ze sa to samiczki przyznacie jednak ze jest to dziwne dobrej nocy


Awatar użytkownika
OLA I JULIA
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: 5 października 2006, 10:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: OLA I JULIA » 10 stycznia 2007, 10:59

A może to nie jest ''warczenie'' tylko ''gruchanie'', a to jest oznaka zadowolenia. Ja miałam podobną przygodę z dwoma samcami. Moja świnka tak własnie reagowała na odwidziny innej swinki, a tamta uciekala. O ile dobrze pamietam to ktoś kiedyś dawno temu obiecał, ze na forum będzie można posluchać odglosow świnek.

Kocham moją świnkę![*]


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas