Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wybiegi dla świnek .

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Caviaduo
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 marca 2020, 16:19
Kontaktowanie:

Re: Wybiegi dla świnek .

Postautor: Caviaduo » 25 marca 2020, 16:24

kin28 pisze:Ja niestety raz mojego wypuściłam, ale on stał w miejscu, wołałam go przysmakiem, a on nadal stał, a więc go nie puszczam jako tak na wybieg tylko wieczorami jak mam idzie z psem na spacer to daję go na łóżko, a on sobie chodzi. Klatkę postawiłam na szafce, więc nie mam szans na całodzienny wybieg + pies, który by go zjadł.



Wiem, że post jest już sprzed kilku lat, ale chciałam się odnieść dla osób które może podobnie uważają.
Jak sie wypuściło świnkę raz to nie ma się co dziwić, że stała i nic nie robiła.
Ja na początku rzadko wypuszczałam świnki, bo bywały płochliwe, ale zdałam sobie sprawę, że są płochliwe bo NIE SĄ WYPUSZCZANE, a nie w drugą stronę...
Też mamy psa, świnki się troche go boją chociaż nigdy im nic nie robił.
W chwili obecnej świnki mają wybieg poza klatką, gdzie jest duzy domek, tunele, miseczki, kolby, piłeczka do turlania ze smakołykami, podusie... odkąd wypuszczam że codziennie po kilka godzin to dużo mniej się boją, aczkolwiek chciałabym by były trochę bardziej do ludzi.

Nuti&Grażi

Insta: caviaduo

Awatar użytkownika


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas