Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Jak pies...

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
andrzej
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 23 września 2006, 17:08
Kontaktowanie:

Re: Jak pies...

Postautor: andrzej » 23 września 2006, 17:54

KdA pisze:Mój świniaczek zachowuje się jak pies. :) Chodzi przy mojej nodze, prosi o jedzenie (przybiega pod lodówkę). Strasznie lubi pieszczoty, mogła by siedzieć godzinami, żeby ją wyczesywać.


U mnie jest podobnie


Awatar użytkownika

mikulus
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 9 października 2006, 21:21
Kontaktowanie:

Postautor: mikulus » 24 października 2006, 21:06

A mój to śpioch. Ma więc pod moim biurkiem poduszkę którą sobie łapie ząbkami i ciągnie po całym domu. Nie boi się nikogo. A umie podnieść się bez trymanki i nie opirając się o nic siedzieć i piszczeć :) :blush: Nawet zgłosiłem jej zdjęcie do konkursu, ale jak śpi, słodkie, ale nie wiem czy można zdjęcie zmienić :)

Obrazek

Zmienione przez Moncia


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 24 października 2006, 21:42

A mój to śpioch. Ma więc pod moim biurkiem poduszkę którą sobie łapie ząbkami i ciągnie po całym domu. Nie boi się nikogo. A umie podnieść się bez trymanki i nie opirając się o nic siedzieć i piszczeć

Bardzo fajnie, moja też potrafi stawać na tylnych łapkach.

ale nie wiem czy można zdjęcie zmienić Smile

Niestety, ale nie można zmieniać zdjęć.


Awatar użytkownika
Moncia
Zasłużony
Posty: 598
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 16:54
Lokalizacja: Przemków
Świnki morskie: Filip
Kontaktowanie:

Postautor: Moncia » 25 października 2006, 15:47

Pomniejszyłam zdjęcie, ponieważ tamto było zdecydowanie za duże.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pazurka
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 13 listopada 2006, 19:49
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

Postautor: Pazurka » 21 listopada 2006, 10:40

Moja świnia jak jest głodna to piszczy, jak nie poskutkuje to biega po domu i piszczy :sly: A jak ktoś obcy przychodzi do domu to szczęka zębami :rolleyes: albo atakuje obcego. Ona jest niebezpieczna :msn-wink:


Awatar użytkownika
vixia16
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 11 października 2006, 18:51
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: vixia16 » 21 listopada 2006, 14:41

Moja świnia jak jest głodna to piszczy,


U mnie identycznie.

Obrazek Gucio

Awatar użytkownika
OLA I JULIA
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: 5 października 2006, 10:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: OLA I JULIA » 22 listopada 2006, 11:15

Moja jak jest na wybiegu to cały czas chodzi za mną , jak usiąde na podłodze to wskakuje mi na kolana i ślicznie ''grucha'' :rolleyes:

Kocham moją świnkę![*]

Awatar użytkownika
kaskarz
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 9 grudnia 2006, 13:02
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Postautor: kaskarz » 28 grudnia 2006, 13:06

Mój pieszczoch uwielbia odpoczywać na kolanach. Wyciąga słodko łapki (szczególnie fajnie wyglądają tylne). Często nadstawia pyszczek aby go głaskać (po nosku do uszek lub pod pyszczkiem).
Młodszy prosiaczek ciekawie naśladuje starszego. Jeszcze boi się ludzi, ale kiedy jest sam. Jak widzi, że starszy na mnie wchodzi, robi dokładnie to samo. Mam wtedy ubaw. :P


Ewunia
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 7 stycznia 2007, 12:40
Kontaktowanie:

Postautor: Ewunia » 11 stycznia 2007, 18:30

jak swinka piszczy to czy zawsze oznacza to ze jest glodna wydaje mi sie takze ze jak nas witaja to piszcza mnie jak wracam do domu i jak tylko wejde do pokoju to slysze odrazu piski zaznaczam ze w tym czasie nie sa glodne napewno a jak juz wypuszczam je z klatki wtedy to juz zaczyna sie koncert :rolleyes: stawanie na lapkach itd przyjda powachaja reke i klada sie zeby je poglaskac fakt ze zaraz po tym dostaja jakis smakolyk ale zdarza sie tez ze tylko poliza i nie zjedza a zamiast tego wskakuja na rece do glaskania


aja
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 18 września 2007, 12:45
Lokalizacja: skierniewice
Kontaktowanie:

Re: Jak pies...

Postautor: aja » 18 września 2007, 16:39

Elvis tez gryzie klatke, wtedy go wypuszczam, ale jak tylko usłysz że ja ide do kuchni od razu pisk wrzask. Na nikogo innego tak nie reaguje.

Najlepszy numer młodego. Jak nie możemy go znaleźć, ma swoje kryjówki :spi: to wystarczy zagwizdać i od razu słychac pisk i pojawia się gwiazda :super:


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

  • Dołącz do nas