Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

kolejne problemy z zachowaniem...

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Awatar użytkownika
Jaśka
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2014, 20:49
Świnki morskie: Pusia [2009-2014], Bu-Ba [2014-????]
Kontaktowanie:

kolejne problemy z zachowaniem...

Postautor: Jaśka » 7 marca 2015, 16:50

Hejka naklejka ;) Pamiętacie Bu-Bę? Jeśli tak to mam z nią (kolejny) problem...a nawet więcej :(
Po 1: Bu-Ba je moje włosy ._. Dobra, wiem że wyglądają jak siano, ale raczej nim nie pachną itp.
Po 2: Bu-Ba chce popełnić samobójstwo (tak wiem, wiem co piszę). Po prostu jak kładę się z nią na łóżku to ona chce skoczyć z niego :(
Po 3: Gryzie kable... Jak na to zaradzić?
Przepraszam za długi post, ale ja nie wiem co ona ma z moimi włosami xD Co zrobić z kablami lub co robić żeby nie próbowała popełnić samobójstwa ._.
Dziękuję za odpowiedź :)

Nie jestem miła:) Więc zastanów się jak chcesz hejtować:)

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Bibu
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 14 listopada 2014, 11:25
Kontaktowanie:

Re: kolejne problemy z zachowaniem...

Postautor: Bibu » 7 marca 2015, 17:09

Do kontaktu ze świnką włosy zwiazuj wysoko, żeby nie miała do nich dostępu. Niektóre świnki widocznie lubią różne rzeczy próbować :D niekoniecznie dla nich dobre.
Z łóżkiem to albo zrób jakiś murek z poduszek, książek, cokolwiek na brzegu, żeby miała przeszkodę nie do przejścia, albo po prostu jej nie kladz na nim i nie będzie skakala :D ja kiedyś próbowałam z moimi na kanapie, o ile chomik miał instynkt samozachowawczy tak świnki wierzą ze potrafią latać :P musiałam łapać w locie i teraz już nie kładę ani na kanapie, ani na łóżku. Tylko na wybiegu. A szkoda, hehe.
Co do kabli to ja je zabezpieczam owijajac je szczelnie starym ręcznikiem lub prześcieradłem :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

  • Dołącz do nas