Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czego najbardziej boi się Twoja świnka?

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 8 lutego 2007, 18:46

zakochana w zwierzętach! pisze:Nie przepadają, również kąpieli!


Świnki morskie się ni kąpie.


zakochana w zwierzętach! pisze:Oprócz tego to reszte partii ciała można myć delikatnym mydłem!


To znaczy szarym mydłem.

Moje gg: 1844697

Awatar użytkownika

zakochana w zwierzętach!
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 3 lutego 2007, 15:00
Kontaktowanie:

Postautor: zakochana w zwierzętach! » 20 lutego 2007, 16:13

no może nie można zbyt często ich kąpać, ale jak się bardzo ubrudzą to powinno się je delikatnie umyć, wiem że one same się czyszczą, ale czasem to nie wystarcza!! By były dość czyste!

zakochan w zwierzątkach

Awatar użytkownika
Monia
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Monia » 20 lutego 2007, 21:47

Kąpiel wskazana tylko w wyjątkowych przypadkach :kwasny:

[ Dodano: 20 Luty 2007, 21:47 ]
A co do mojej świnki to narazie czmycha przed wszystkim co się rusza bo jeszcze się nie przyzwyczaiła do nowego domku. Chociaż czasami próbuje zgrywac chojraka ale i tak kończy się to obrotem o 180 stopni i ucieczką z popiskiwaniem :P Śmiesznie to wygląda :)


Ewunia
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 7 stycznia 2007, 12:40
Kontaktowanie:

Postautor: Ewunia » 21 lutego 2007, 18:05

jesli chodzi o lek przed czyms to czytalam gdzies ze niektore swinki chodza po calym mieszkaniu np wchodza do kuchni w przypadku moich swinek takie wypady nie maja miejsca wrecz przeciwnie czasami nawet je zachecamy zeby wyszly to smiesznie wyglada bo nawet w pokoju w ktorym przebywaja nie chca zejsc z dywanu na parkiet ta mlodsza na poczatku byla odwazniejsza latala wszedzie teraz chyba ta starsza ja ustawila bo juz sie nie wychyla poza dywan :D smiesznie to wyglada jak piszcza na nasz widok ale z pokoju nie wyjda :D


kocham świnki
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 2 lutego 2007, 15:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: kocham świnki » 21 lutego 2007, 21:44

A no właśnie, boi się jeszcze zastrzyków (kiedyś miała przeciwko pasożytom)

KOCHAM ŚWINKI !!!!!

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 24 lutego 2007, 12:15

Jak miałam pierwszego świnka, to łaził po całym mieszkaniu, kuchnia, korytarz, pokoje. Ale jak w dużym pokoju rodzice zrobili remont i położyli na podłodze panele, tak od tego czasu Tigerek nie wchodził do tego pokoju (może bał się nowego zapachu). Potem ograniczył się do samej kuchni i korytarza :D

A Izzy boi się wszystkiego :P Muszę ją podstępem łapac, żeby trochę na rękach posiedziała :P

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas