Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Oswajanie dalsze.

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Oswajanie dalsze.

Postautor: ahimsa » 29 września 2017, 19:14

:) Tak, jak tylko dojedzie i ją zagospodaruję mogę uwiarygodnić swoje zapiski fotografią ;), ma być na przełomie września i października, myślę, że będzie w pierwszych tygodniach października.
Ale teraz sobie jeszcze zerknęłam - w internecie już jest coraz więcej chyba takich klatek, ja zamawiałam raptem dwa tygodnie temu z firmy Ferplast, a tu teraz widzę jeszcze jakaś firma Pyko, cena korzystna... Trochę mam kaca bo ta moja niestety jest sporo droższa, a już za późno by się wycofać i zmienić kierunek na inną fiirmę, no ale może jakość będzie zadowalająca...


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Oswajanie dalsze.

Postautor: Darom » 29 września 2017, 23:27

Jeśli kupiłaś klatkę z firmy "Ferplast" to dobrze zrobiłaś i nie masz co żałować. Zapewniam.
Natomiast klatki z firmy "Pyko" są nie godne polecenia. Także ciesz się, że tego nie kupiłaś bo byś potem żałowała. Pręty tej klatki okropnie się tuką. Lepiej dać więcej, a mieć coś lepszego i porządniejszego. :-)


ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Oswajanie dalsze.

Postautor: ahimsa » 4 listopada 2017, 20:19

:) Klatka już przyszła... Ale powiem Wam, nie mam odwagi tam wpuścić świnek. Rzeczywiście, solida, fajna, ale obleciał mnie strach, że świnki pogryzą się (a raz już przecież - dawno - był tyłek szyty przez weterynarza...). Teraz jakiś czas chorowały, więc były oddzielnie, już z miesiąc mija i widzę, że w miarę są zdrowe. Teraz powrócę do wybiegów, ja jestem sporo w domu, więc będę towarzyszyła, jak świnki się polubią to może zaryzykuję, ale jak będzie niepewnie to ta klatka po prostu zostanie na czasy dalsze, przecież skoro jest tak solidna ;) to się choćby i 10 lat - nie rozleci :) i kiedyś zaadoptuję jakieś dwie zżyte świnki i będzie jak znalazł... A moje dwa prosiaczki będą miały oddzielne sypialnie zamykane na noc i wybieg na sporo czasu dziennego, taki kompromis, Bursztyn to bardziej samotnik, Plamcia społeczna, ale były długo osobno... Powoli będę je oswajała. Chciałam napisać, bo jakoś tak podzielić się, przy okazji odświeżyć temat ;), nie pisząc post pod postem i tym samym rezygnując z odświeżenia swojego wątku i -no - przepraszam, zadeklarowałam zdjęcie, ale ja jestem trochę technicznie niezaradna ;) a poza tym no nie ma na razie czego przysyłać, a klatka jak klatka sama w sobie normalna jak i inne Ferplast tylko większa, ale i tak jak się jeszcze tam włoży co nieco to też nie jest tak ekstremalnie duża. Pozdrawiam i niezmiernie proszę o wysyłanie życzliwych myśli w kierunku moich dwóch dominujących samczyków! Dzięki :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas