Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Vitapol

Zbiór opinii na temat karm oraz ich producentów.
Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: kin28 » 29 stycznia 2014, 18:42

Wiesz, jak się bierze zwierzaka, to trzeba mieć świadomość tego co będzie potrzebne, a ty ją masz. Teorie znasz, teraz praktyka :D
Więc trzymam kciuki, żeby udało się załatwić lepszą karmę :)

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Awatar użytkownika

Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: Paula » 5 lutego 2014, 23:12

vagina_denata pisze:To może kupuj przez internet?


No właśnie zaczelam zamawiac, bo chyba nie mam innego wyboru, z wyprzedzeniem sobie zamawiam, by nie bylo niespodzianki ze karmy brak ;p

Obrazek
Obrazek

spychata
Hodowca
Posty: 6
Rejestracja: 10 marca 2008, 23:24
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: spychata » 12 marca 2014, 9:30

nowa linia karm z Vitapolu jest ok ?(ecoline w opakowaniu foliowym)
nie polecam kolb orzechowych czy też z owocami leśnymi,a le to moje zdanie...
natomiast aktualnie mogę z czystym sumieniem polecić nową karmę firmy Spillers, specjalnie dla świnek https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 210&type=1
- będę także sprzedawać na kilogramy.


Awatar użytkownika
Asha
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 18:02
Świnki morskie: Czesiu [*] Pysia Fredziu
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: Asha » 26 czerwca 2014, 19:11

Cały czas podawalam Vitapola Premium swoim świnkom- niestety od jakiegoś roku co trzecia kupiona przeze mnie karma posiadała dodatki w postaci larw, robali, pajęczyn. W zoologicznym dowiedziałam się, że już wcześniej był z tą firmą problem, jednak mimo wielunastu reklamacji Vitapol nic sobie z tego nie robi. Na moich oczach w zoologicznym z paczki wyleciala jakaś ćma, paczki są hermetycznie zamykane, kupowane w róznych sklepach. Mama ma króliki, kupuje im także Vitapola, a bynajmniej kupowała- do czasu kiedy też otworzyla paczkę i w twarz wylecialo jej kilka skrzydlatych robaczkow.
Obecnie kupiłam Tropifita, i jak a razie Fredziu pałaszuje aż mu się uszy trzęsą. Vitapola stanowczo odradzam. Z ciężkim sercem- bo sama te karmy wcześniej bardzo dobrze ocenialam.


Awatar użytkownika
arwena_oka
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 18 maja 2014, 22:48
Lokalizacja: Ostrołęka
Świnki morskie: Klusek, Kędzior
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: arwena_oka » 8 sierpnia 2014, 22:53

Ja niestety mieszkam w takim mieście gdzie praktycznie nie idzie kupić karmę z polecanych przez was. Dopiero od miesiąca widzę że coś poza Vitapolem się pojawia, ale wygląda na jeszcze bardziej ryzykowne.
Cavia Nature dzisiaj wypatrzyłam ale Pani polecała Vitapol jak zwykle,więc pewnie mają z firmą jakąś umowę i mają profity z jak największej sprzedaży ich produktów.

Jak widzę będę musiała zmienić karmę.
Kluska wygrzebuje sobie z niej to co lubi a reszta rozsypana jest zazwyczaj i dużo idzie do śmietnika. Jakoś nie byłam świadoma że może być to zła karma :(

Przekąsek ani kolb nie kupuję bo to strata pieniędzy,dla mojej świnki najlepszy jest świeży ogórek i ma w nosie takie wymysły ;) Ignoruje je w ogóle.

A rzeczywiście wszystkie te rożki i hamburgery tak ślicznie wyglądają że dzieciaki mają ochotę kupować swoim zwierzakom - czysta psychologia. Ubijany jest biznes kosztem zwierząt.


Awatar użytkownika
Hahnoto
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 13 lutego 2014, 12:49
Lokalizacja: Słubice
Świnki morskie: Gina & Cinka
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: Hahnoto » 10 sierpnia 2014, 20:10

W stacjonarnych sklepach zoologicznych dawno już przestałam kupować :P
Po pierwsze - drożej, po drugie - mniejszy asortyment.


Awatar użytkownika
arwena_oka
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 18 maja 2014, 22:48
Lokalizacja: Ostrołęka
Świnki morskie: Klusek, Kędzior
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: arwena_oka » 21 sierpnia 2014, 22:32

Dzisiaj przeprowadziłam test którą karmę woli świnka - Vitapol został zignorowany natomiast miska z CC cieszy się powodzeniem :)
jutro spróbujemy jak będzie smakować Cavia Nature ;)
Przez ostatni tydzień Kluska wolała wcinać warzywa zamiast Vitapol Premium i jak już miała ochotę to wygrzebała co chciała z miski a większość tylko rozsypała. Także ta karma to tylko strata pieniędzy.

Nasza nowa Pani doktor też radziła zmienić karmę, nawet nie sprowadzają Vitapolu , mają w sprzedaży wyłącznie Versele Laga, także odkryłam miejsce gdzie mogę zaopatrywać się w swoim mieście ;)


madralam
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 10 marca 2015, 8:23
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: madralam » 10 marca 2015, 15:00

No to lładnie .Dlamnie tez jest dobra .Polecam kazdemu.


pannaświnkowa
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwietnia 2016, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: pannaświnkowa » 18 kwietnia 2016, 19:18

Firma Vitapol produkuje niezdrową żywność, cos w stylu fast foodu dla zwierząt. Polecam firmę Versele Laga . :)


Awatar użytkownika
Melissa
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:08
Świnki morskie: Melisa
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: Melissa » 23 sierpnia 2016, 12:52

Moja świnka lubi tylko kolby z Vitapolu, innych nie ruszy. Chyba, że takie które kupowałam w Czechach, to jej najbardziej smakowały :D


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Karmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas