Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Vitapol

Zbiór opinii na temat karm oraz ich producentów.
Awatar użytkownika
SwinekDuduś
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 13 marca 2016, 14:05
Lokalizacja: Polska
Świnki morskie: Duduś, niedługo, być może druga świnka.
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: SwinekDuduś » 24 sierpnia 2016, 22:01

Moja świnka Vitapolu niczym nie ruszy, od początku była w Zoologu karmiona Beapharem, a teraz VL żre me prosię.
Eco też są złe, słyszałam o nowych liniach ''Excelent'' granulatu. W sklepach zoologicznych jeszcze się nie pojawiły, ale ponoć są bezzbożowe :naughty: i z Alfafą (Bardzo dobre do ścierania ząbków) a kolb jeszcze nie próbowałam, moja to od Nestora lubi, najbardziej uwielbia z dziką różą i pomarańczą. Ale do Vitapolu NIGDY się chyba nie przekonam. Samo wystarcza mi to, że u kolegi który ma chomika Vitapol nawet w co drugim sklepie (W ''Kropce'' czesto) spożywczym/ogrodniczym jest, tak samo jak te śmiecie Megan, czy Animals. Oczy mi wyszły z głowy jak widziałam że ludzie zachwalają Vitapol bo że chomiczki/świneczki ładnie jedzą :sleepy:
Ale każdy chyba wie, że czipsy nie są zdrowe, a każdy je je.
Tak samo ludzie z Vitapolu w sklepie chcieli mi wcisnąć że te neonowe chrupeczki to ususzone owoce :tooth: powiedziałam stanowczo ''Nie będę truć mojej świnki'' i odeszli z podkulonym ogonem.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Batman
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, 23:37
Kontaktowanie:

Re: Vitapol

Postautor: Batman » 6 kwietnia 2017, 1:00

Kiedyś gdy jeszcze miałem królika miniaturkę Vitapol był bardzo słabą karmą.
Obecnie jakościowo wygląda bardzo dobrze.
Moja świnka bardzo lubi linię Premium czy Expert.
Obecnie nie kupuję produktów innych firm.



Wróć do „Karmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas