Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Karma z Maxi Zoo - fit + fun.

Zbiór opinii na temat karm oraz ich producentów.
Olafowa <3
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 8 lutego 2015, 14:31
Kontaktowanie:

Karma z Maxi Zoo - fit + fun.

Postautor: Olafowa <3 » 14 lutego 2015, 9:39

Hej ostatnio kupiłam w Maxi Zoo karme fit+ fun :) Przed kupieniem oczywiście przeczytałam skład i jest bardzo dobry. Bez żadnych chemicznych dodatków. Olafowi karma bardzo smakuje ,ale chciałam się upewnić czy jest zdrowa? Czy ktoś jej używał?


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Karma z Maxi Zoo - fit + fun.

Postautor: pupillo_pl » 16 lutego 2015, 11:35

Czy to nie jest czasami jakiś pokarm robiony dla tej sieci sklepów? Bo nigdzie nie mogę go na szybko znaleźć, żeby zerknąć na skład. Jeśli jest tak jak piszę, to myślę, że warto to określić jako np herbata robiona dla jakiegoś tam dyskontu...:-)

poza tym jaka cena?


Olafowa <3
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 8 lutego 2015, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Karma z Maxi Zoo - fit + fun.

Postautor: Olafowa <3 » 17 lutego 2015, 13:46

Tak robiona jest właśnie dla tej sieci.
Cena to 15zł za chyba 3 kg.
Z tego co wiem to moja koleżanka podaje ją swojemu prośkowi od ponad roku i jest zdrowyi wgl :)


Awatar użytkownika
Olencjanna
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30 grudnia 2014, 3:21
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Nela i Zula ♥
Kontaktowanie:

Re: Karma z Maxi Zoo - fit + fun.

Postautor: Olencjanna » 17 lutego 2015, 13:52

Tu macie skład, już pisałam o tym na forum :)

Skład: roślinne produkty uboczne, zboża, warzywa, owoce, minerały, oleje, łuszcze. Składniki: analityczne: białko 13,5%, zawartość tłuszczu 5%, popiół surowy 5,9%, włókno surowe 13,5%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: witaminy: A 16000 IU, witamina D3 2400 UI, witamina C 400mg.

Generalnie moje świnki zjadły w krytycznej sytuacji, jednak bardzo dużo tam ziaren... poza tym wygląda dosyć standardowo, jak jakaś karma z niskiej półki. Już nie wiem czemu wierzyć ;)

Obrazek Obrazek


Wróć do „Karmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas