Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Cavia Coplete czy Cavia Nature?

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Konto usunięte

Re: Cavia Coplete czy Cavia Nature?

Postautor: Konto usunięte » 12 czerwca 2015, 12:41

merida91 pisze:Żyw ją dobrze i wszystko powinno być w porządku :)

CN kupiona, ale prosiek nie chce jej zbytnio jeść. Nie wiem czy w ogóle coś wsuwa, bo nie widzę większego ubytku. Jak dorzuciłam starą karmę do niej to się rzuciła jak szalona, a tak to wyjada tylko te suszonki :distrustful: Czy ona się do niej przekona? Kupiłam oprócz karmy suszone owoce, może zacznę dorzucać do karmy i się skusi? Ona ogólnie jest wybredna mało je warzyw i owoców, woli zieleninę/siano pod każdą postacią.


Awatar użytkownika

Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Cavia Coplete czy Cavia Nature?

Postautor: Moreni » 14 czerwca 2015, 11:23

Ja może tak trochę nie w temacie, ale nie chcę zakładać nowego ze względu na taką pierdołę. Niedługo pojawią się u mnie dwie świnki i stąd pytanie - jak dużo suchej karmy one jedzą? Mam zamiar przyzwyczajać je do VL CC lub CN, ale w najbliższym zoologu mają tylko kilogramowe worki. Na jak długo to wystarczy? Lepiej kupić ten kilogram czy sprowadzić mniejsze opakowanie na próbę z sieci?


Konto usunięte

Re: Cavia Coplete czy Cavia Nature?

Postautor: Konto usunięte » 16 czerwca 2015, 21:51

Jeśli chcesz zamówić samą karmę na próbę to lepiej kupić ją na miejscu w małym opakowaniu. U mnie CN 750g kosztuje ok. 17zł. Online kupiłam za 13zł z groszami. Jeśli jakąś karmę polubią to wtedy zamów duże opakowanie w necie. Wszystko zależy od apetytu świnek. Jedne uwielbiają suchą karmę drugie traktują jako dodatek.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas