Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sianko Vitapol

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Awatar użytkownika
CaviaNilaiLusia
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 8 stycznia 2018, 12:06
Świnki morskie: Lusia, Nila, Łatka, Lily, Dyzio, Maksio
Kontaktowanie:

Sianko Vitapol

Postautor: CaviaNilaiLusia » 11 lutego 2018, 20:12

Ostatnio w sklepie natknęłam się na sianko od viatapolu. Nie wyglądało źle, a i cena była przystępna. Wiem, że viatpol to zła firma i produkuje okropne karmy,ale tu nasuwa mi się pewne pytanie. Czy ich sianko też jest takie złe? Bo chciałabym spróbować kupić to sianko :)

:naughty: :tooth:

Awatar użytkownika

Mary&Helenka
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 10 lutego 2018, 17:14
Kontaktowanie:

Re: Sianko Vitapol

Postautor: Mary&Helenka » 12 lutego 2018, 15:14

Ta marka raczej na niczym nie zna się w 100% , z doświadczenia wiem że ich cena kusi w porównaniu z wartosciowymi produktami dla świnek. Sianko to nie jest najgorsze jednak jest to po części słoma (przynajmniej ja mam takie wrażenie ) , musisz więc uważać aby świnka nie zrobiła sobie krzywdy tymi ostrym źdźbłami , a także zobaczyć czy wgl takie sianko jej odpowiada


Awatar użytkownika
CaviaNilaiLusia
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 8 stycznia 2018, 12:06
Świnki morskie: Lusia, Nila, Łatka, Lily, Dyzio, Maksio
Kontaktowanie:

Re: Sianko Vitapol

Postautor: CaviaNilaiLusia » 12 lutego 2018, 16:28

Byłam dzisiaj i postanowiłam spróbować. Dałam swoim dziewczynom, ale pierw pomiętliłam je w ręku. Wcinają te łakomczuszki :D Ładnie pachnie i jest zielone, nie ma żadnych ostrych zdźbłów i w ogóle jest raczej dobre ;) W porównaniu do sianka zuzali czy hp nie ma porównania, ale nie powiem że akurat to jest złe :D
Może od czasu do czasu można trafić na dobre sianko tej firmy? :)

:naughty: :tooth:


Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas