Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zmiana składu versele laga nature

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
blannita
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 9 lipca 2019, 12:01
Kontaktowanie:

Re: Zmiana składu versele laga nature

Postautor: blannita » 9 lipca 2019, 12:20

u mnie po prostu metodą prób i błędów szukałam im innego pokarmu i w końcu coś mi sie tam utrafiło

Kup przeciwzmarszczkowe serum Mialenia już dzisiaj i pożegnaj się ze zmarszczkami https://mialenia.pl/produkt/mialenia/

Awatar użytkownika

PLM
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 2 września 2019, 21:50
Kontaktowanie:

Re: Zmiana składu versele laga nature

Postautor: PLM » 2 września 2019, 22:01

Moja kompletnie tego nie je. Poskubie i zostawi. Poprzednia odsłona smakowała jej dużo bardziej. Nadmienię, że VL Complete też nie ruszy. Beaphar Nature tak sobie. Zamówiłem cunipic alpha pro. Zobaczymy jak przyjdzie, czy zje.


PLM
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 2 września 2019, 21:50
Kontaktowanie:

Re: Zmiana składu versele laga nature

Postautor: PLM » 12 września 2019, 22:45

Cunipic alpha pro przyszedł, wynik testu po kilku dniach: słabo je. Zamówiłem wraz z tą karmą też Brit. No i brita wcina aż miło. Morał: świnka nauczona (nie przeze mnie) jeść karmy ze zbożami (ok 40% Brita to zboża). No to teraz ciężka walka o przestawienie świnki na karmę bezzbożową. Gorzej niż z dzieckiem... :/


rainbow
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 7 stycznia 2019, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Zmiana składu versele laga nature

Postautor: rainbow » 22 października 2019, 21:55

U mnie po 6 miesiącach szukania odpowiedniej karmy , nareszcie udało się :) versele nadal nie jedzą, nawet vitapol szybciej zjadły niż vl. Ale vitapol nie dość ze drogo wychodzi 350g za 6 zł a większość to syf wiec nie będzie miała zastosowania ta karma również. Zbawieniem okazała się karma Tropifit cavia - jestem mega pozytywnie zaskoczona - dużo suszonych warzywek , trochę owocow , zioła, trochę granulatu , mega zapach - świnki dosłownie rzucają się na miskę i wszystko wyjadaja:) oczywiście karma wzbogacona wit c i innymi witaminami. Bez śmieci, zboża i innych zapychaczy, paczka wypełniona po brzegi , 750 g za 15 zł, więc nie drogo a na allegro można jeszcze taniej kupić. Polecam naprawdę



Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Dołącz do nas