Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Co może dolegać mojej śwince?

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
fanyhall
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2019, 23:44
Kontaktowanie:

Co może dolegać mojej śwince?

Postautor: fanyhall » 12 lutego 2019, 23:58

moja świnka ma 3 miesiące, bardzo lubi biegać po domu, gryzie pręty klatki, ogólnie jest bardzo aktywna jednak od wczoraj to się zmieniło. świnka zrobiła się ospała i osowiała, leży
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2019, 23:45 przez fanyhall, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Gegoru
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 3 września 2018, 11:26
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Edzia[*] i Tosia
Kontaktowanie:

Re: Co może dolegać mojej śwince?

Postautor: Gegoru » 13 lutego 2019, 9:15

Każdy odchył od normy naszej świnki jest powodem do szczególnej obserwacji. Świnka nam nie powie, co jej jest, to bardzo skryte stworzenie, jeśli chodzi o choroby, tak ich natura stworzyła. Ja bym dla spokoju poszedł do weterynarza, który zna się na świnkach i niech przebada. Jeśli wyjdzie coś złego, to zaczynamy leczenie, a jeśli nie, to mamy spokój sumienia.

Na odległość ciężko coś doradzić. Może tak ma, może tęskni za towarzystwem drugiej świnki, może tak sygnalizuje, że coś się źle dzieje, może się czegoś boi.


Awatar użytkownika
illaa421
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 października 2019, 12:53
Lokalizacja: Szczecinek
Świnki morskie: Baku i Elza
Kontaktowanie:

Re: Co może dolegać mojej śwince?

Postautor: illaa421 » 24 października 2019, 11:38

U mnie sie okazało, że jedna z moich miała problem z uszkiem. Nie wiem jak ale jej przewiało ucho i widziałam po niej, ze bardziej była osowiała i wtedy bardzo często kręciła główką



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas