Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Suszone warzywa i owoce

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Ruda11423
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 1 maja 2019, 9:11
Lokalizacja: Toruń
Świnki morskie: Kubuś
Maciuś
Antoś
Kontaktowanie:

Suszone warzywa i owoce

Postautor: Ruda11423 » 1 maja 2019, 14:53

Ostatnio wprowadziłam w dietę moich małych przyjaciół suszone owoce i warzywa. Zauważyłam, że jedynie tylko troszkę je podskubią i zostawiają. Jest jakiś sposób by zaczęły zjadać ich więcej? Zostawiam im je na noc z myślą, ze moze wtedy wszystko zniknie, ale niestety tak się nie dzieje :/ Darować sobie takie owocowe "chipsy" czy jednak może czekać i z czasem się przełamią?


Awatar użytkownika

sonia_paula22
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 lutego 2019, 21:56
Świnki morskie: Tosia i Kasia
Kontaktowanie:

Re: Suszone warzywa i owoce

Postautor: sonia_paula22 » 29 maja 2019, 14:48

Lepiej nie kupować, skoro tego nie jedzą. Moje świnki wprost gardzą marchewką ale za to kochają liście buraka. Może poprostu Twoje słodziaki nie lubią tych owoców.
Mam nadzieje, że pomogłam :)


Wikiwla
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 8 października 2018, 0:20
Kontaktowanie:

Re: Suszone warzywa i owoce

Postautor: Wikiwla » 29 maja 2019, 18:34

Z tego co wiem to takie chipsy też nie mogą być za często w diecie ze względu na cukry, to jak ze świeżymi owocami chyba trochę? Moje np gardzą aronią i dziką różą ale za to uwielbiają suszone truskawki. Myślę, że to kwestia doboru. Każdy prosiaczek też widać ma inne preferencje. Kajtek np uwielbia porzeczkowe i z czarnuszki''pastylki'' (takie co się wrzuca np do snackballa) a Budyń szczerze ich nie lubi i woli jednak suszone jabłko.


blannita
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 9 lipca 2019, 12:01
Kontaktowanie:

Re: Suszone warzywa i owoce

Postautor: blannita » 9 lipca 2019, 12:19

u nas takie dodatki nie przeszły - moze i suszone warzywka jeszcze jako tako - ale z owocami nie dało rady. Najlepiej jednak naszym smakują świeże :)

Kup przeciwzmarszczkowe serum Mialenia już dzisiaj i pożegnaj się ze zmarszczkami https://mialenia.pl/produkt/mialenia/


Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas