Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Trawa Vitakraft

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
cavia_fan
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2019, 13:23
Kontaktowanie:

Trawa Vitakraft

Postautor: cavia_fan » 25 lipca 2019, 13:34

Witajcie!

Posiadam trawę Vitakraft Cat Grass (taką jak tutaj: https://www.amazon.co.uk/Vitakraft-24031-Cat-Grass-120g/dp/B001LEO1F4 ) i zastanawiam się czy jest ona bezpieczna również dla kawii? Udało mi się natrafić na podobny wątek na innym forum, ale był bardzo oszczędny, jeśli chodzi o informacje. Choć odpowiedź brzmiała "tak", nie jestem do końca o tym przekonana. Czy ktoś z Państwa podał kiedykolwiek swoim futrzanym pociechom wspomnianą trawę?

Z góry dziękuję za odpowiedź i przy okazji również pozdrawiam jako że jest to mój pierwszy post na tym forum :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MajaiRosie
Użytkownik
Posty: 525
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 21:10
Świnki morskie: Za TM: Rosie [*], Malibu [*], Pigwa [*], Baranek [*],
Moje stadko: Kahlua, Mercedes i Tequilla
Kontaktowanie:

Re: Trawa Vitakraft

Postautor: MajaiRosie » 26 lipca 2019, 21:55

Jako że najlepszym przysmakiem dla świnek jest świeżutka, czysta trawa to jak najbardziej mogą ją zjeść. Szkodliwe są tylko ziarna, więc dajemy zawsze przyciętą, same liście. Z tego co pamiętam, ta trawa to mieszanka gatunków, ale głównie pszenica- najsmaczniejsza dla świń ;)


Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Trawa Vitakraft

Postautor: MixQQ » 27 lipca 2019, 11:24

Ja tam zawsze zrywam z podwórka całą miskę, ale jak ktoś mieszka w bloku to chyba nie ma wyjścia i musi korzystać z takich opcji.



Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas