Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Odchudzanie i dieta odchudzająca

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
wikktta
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 23 lipca 2020, 20:23
Lokalizacja: Opole
Świnki morskie: Roman
Kazimierz
Ludwik
Kontaktowanie:

Re: Dieta odchudzająca

Postautor: wikktta » 12 sierpnia 2020, 21:45

ja najczesciej biore moje swinki bez zabezpieczenia na dwor, ale dobrze je znam i wiem ze razej nie uciekna. co do klatki- mozna kupic skladane, moje swinki na dworze glownie jedza trawke anizeli biegaja wiec jest to dobre zabezpieczenie, ale jesli chodzi o cos wiekszego to bardzo dobrze sprawdzaja sie kojce np. https://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/ko ... OAQAvD_BwE
jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo ;)


Awatar użytkownika

Talent12
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 7 sierpnia 2020, 18:00
Kontaktowanie:

Re: Dieta odchudzająca

Postautor: Talent12 » 14 sierpnia 2020, 14:05

VelmaDinkley pisze:
wikktta pisze:moze troche odswieze, ale pod zadnym pozorem nie zakladajmy na swinke zadnych szeleczek, zadnych smyczy. swinki maja bardzo delikatny kregoslup, i lekkie pociagniecie za smycz mogloby ja uszkodzic (jezeli swinka sama by szarpnela to tez jest takie ryzyko). jezeli chcemy wyjsc ze swinka na dwor to najlepiej wziac gore od klatki lub jakis kojec i tam ja wpuscic ; )


To bardzo ciekawe co piszesz. Czy mogłabyś proszę trochę szerzej to opisać bo chyba nigdy nie spotkałam się z taką metodą. Za info o szeleczkach stokrotne dzięki! Wstydz się przyznać, ale nie miałam pojęcia, że świnki mogą mieć aż tak delikatne kręgosłupki, a za nic w świecie nie chciałabym im zrobić krzywdy. Kocham moje świnki.
Jeśli zaś chodzi o klatkę to masz na myśli wyniesienie na zewnątrz, na łączkę, góry od klatki, postawienie jej na ziemi i wpuszczenie tam prosiaczków żeby pobiegały po trawce jednocześnie będąc zabezpieczone?

Czy wiecie może czy gdzieś można kupić samą "górę" od klatki, ale za to pokaźnej wielkości żeby świnki miały sporo miejsca do pobiegania i pozwiedzania?


Samej góry od klatki nie kupisz, ale możesz kupić kojec metalowy. Jest to taj jakby ogrodzenie z np. 8 ścianek z siatki. No, ale jest to raczej rozwiązanie dla osób z domem z ogródkiem bo taki kojec jest za ciężki i nieporęczny żeby go zabierać za każdym razem na spacer



Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

  • Dołącz do nas