Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Cavia Pro - prawda czy poltki?

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Cavia Pro - prawda czy poltki?

Postautor: nugatka » 10 lipca 2010, 9:13

Słyszałam, że Cavia Pro teraz produkują w postaci takiego cienkiego granulatu jak rysik od ołówka, ponoć wygląda jak kiedyś Duo (nie wiem, nie miałam). Ponoć coś się złego działo świnkom po karmie Pro, umierały, zobaczcie: http://msmsm.mtmk-icf.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=438&sid=ff5b6ddb3d8fc031efe0a862c47f9254 . Czy to prawda? Czy ktoś coś o tym wie? Wywaliłam całe opakowanie Pro - bo nieświadoma kupiłam ten gruby granulat i ostrzegła mnie przed nim pewna Pani z hodowli (pewnie dostałam jakiś stary zapas, bo teraz podobno produkują Pro w postaci cienkiego granulatu o zmienionym składzie). Tylko skoro wycofali ten gruby granulat Pro i zastąpili cienkim o zmienionym składzie, to co do licha robił on na półce sklepowej?!? Czy ktoś coś o tym słyszał? Gdzie w Internecie mogę kupić tą nową wersję? Wszędzie widzę zdjęcia Pro w postaci grubego granulatu...

Prawda to czy plotki???


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Cavia Pro - prawda czy poltki?

Postautor: Guffi » 11 lipca 2010, 12:18

Ja w ogóle nie korzystam granulatów typu Cavia Pro, czy Cavia Duo, bo moje świnki tego po prostu nie lubią i nie chcą jeść. Jak im to daje to się przerzucają na siano i zieleninę...

Także nie mogę Ci doradzić.


Awatar użytkownika
Chochlik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 30 czerwca 2010, 19:44
Świnki morskie: Bella
Edward[*]
Kontaktowanie:

Re: Cavia Pro - prawda czy poltki?

Postautor: Chochlik » 17 lipca 2010, 19:50

Nie wiem ja o czymś takim nie słyszałam, ale może dlatego, ze ostatnio byłam odcięta od netu. Moja swinka wcina Cavie pro raz na kilka miesiecy i żyje. I to jest tak by taki prostokącik 0,5*1cm.

Jeśli ktoś nie umie uszanować zwierząt znaczy to, że nie zasługuje na miano człowieka...


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

  • Dołącz do nas