
teraz musze jakos miejsce na to znalesc... :hyhy: albo jakos na worki podzielic... :hyhy:
to jest ok 6 duzych workow za cene 120 kr
jeden taki worek kosztuje 130 w zoologicznym... do tej pory kupowalam w zoologiku ale juz dawno pora byla zaczac szukac tanszego czegosc... znalazlam szkole jezdziectwa nawet nie tak daleko od nas... okazalo sie ze sprzedaja


