Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wybredność

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Wybredność

Postautor: Brila » 3 stycznia 2007, 19:32

Witajcie! Mój problem jest następujący:
Kubuś jest strasznie wybredny w stosunku co do jedzenia. Nie chce jeść dropsów, kolb, wafelków ziarenkowych, wapna, niektórych ziarenek...Pomocy! :cry: Nie wiem, co mam robić. Próbowałam chyba każdego rodzaju smakołyków, kiedyś jadł WSZYSTKO teraz jego wybredność ma ok. 70%!

II:

Kubuś jest strasznie leniwy. Nie chce nigdzie biegać, tylko jak go się puści na ziemię, wytrzeszczy oczy i pobiegnie w najbliższy kąt, o ile w ogóle się ruszy. Gdy był mały, chciał biegać! Nawet miał domek...Nie mam pojęcia, co jest tego powodem. Ma 2 lata. POMOCY !!!

PS. Nie na temat, ale jak włączyć j.polski na tym forum?

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

Awatar użytkownika

RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 3 stycznia 2007, 19:48

Może przez jakiś czas wzięło go na leniuchowanie :P A tak poważniej to może nie ma ochoty na smakołyki albo ma za długie ząbki.

Brila pisze:Nie chce jeść dropsów, kolb, wafelków ziarenkowych, wapna, niektórych ziarenek...

Moje też nie jedzą kolb i innych smakołyków, a zboża zostają w misce i musze je wyrzucać :(

Moje gg: 1844697

Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Postautor: Brila » 3 stycznia 2007, 19:55

Na pewno nie ma za długich ząbków, sprawdzam prawie co tydzień. Z pazurkami też jest OK. Ale on tak nie biega chyba już z rok :( Za to na dworze trochę z nim lepiej...

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 3 stycznia 2007, 19:58

Ale jak ja miałem 2 letnia świnkę to tylko przeszła się po pokoju i poszła pod łóżko odpoczywać. Zobaczymy jeszcze co powiedzą na to hodowcy. :)

Moje gg: 1844697

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Postautor: dirdib » 3 stycznia 2007, 20:20

Swinki do roku duzo wiecej szaleja i biegaja, skacza niz takie starsze :) ja mam w domu swinki w roznym wieku. a co do jedzenia to polecam w ogole granulat a nie zboza, bo z granulatu swinka nie wybierze tego co chce tylko dostanie to co potzebuje - mam na mysli witaminy i inne wazne skladniki



Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Dołącz do nas