Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

herbal pets

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
pannaświnkowa
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwietnia 2016, 18:46
Kontaktowanie:

herbal pets

Postautor: pannaświnkowa » 26 kwietnia 2016, 19:09

Jakie polecacie Herbal Pets dla świnek ?


Awatar użytkownika

Lora07
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 25 marca 2016, 15:55
Lokalizacja: Morąg
Świnki morskie: Tosia
Kontaktowanie:

Re: herbal pets

Postautor: Lora07 » 26 kwietnia 2016, 19:48

Ja polecam z herbal pets zioła uzupełniające dla świnek morskich i suszone kwiaty. Moja to uwielbia :)

Kocham prosiaczki xD

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: herbal pets

Postautor: befana30 » 26 kwietnia 2016, 19:51

Szczerze mowiac mi sie podobaja wszystkie :D maja tak ogromny i ciekawy wybor, ze pewnie kupowalabym co chwile jakas nowosc i rozpieszczala swintuchy :) oprocz galazek- te wole zbierac swieze, chetniej je wtedy obgryzaja.
Fajna jest karma ziolowo- warzywna, wszystko w jednym "worku" i prosiaki moga palaszowac wybierajac co smaczniejsze :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

20roks03
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 8 maja 2016, 15:11
Kontaktowanie:

Re: herbal pets

Postautor: 20roks03 » 28 maja 2016, 19:49

Hej :) Właściwie to wszystkie są dobre, moja świnka je uwielbia, ale szczególnie się cieszy kiedy dostaje suszone kwiaty. Polecam Ci również takie dodatki z firmy Zuzala. Zuzala ma masę tego typu produktów, są bardzo dobrej jakości:) Jeśli chciałabyś zobaczyć, masz tutaj linka :http://www.zuzala.com/?p=ziola_i_smakolyki


monikacicha90
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 15:00
Kontaktowanie:

Re: herbal pets

Postautor: monikacicha90 » 30 maja 2016, 10:44

Ziółka to bardzo fajna karma uzupełniająca, a większość gryzoni je lubi:) ;) :) ;) Moja świnka uwielbia te z babki lancetowatej - wcina na bieżąco :D :) ;) :D Kupuje też jej naturalne chipsy z pomidorów, gruszki, buraków, pasternaku, jabłka, banan, brokuła i gałązki jabłoni i drzew liściastych (zamawiam głównie z https://www.naszezoo.pl/pl/c/Gryzonie/205 - polecam). A jak nie jesteś przekonany do ziółek to zostań przy warzywach i owocach, choć ja jestem pewna, że śwince ziółka posmakują :) ;) :D



Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas