Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Herbal Pets, Lili Farm czy jeszcze inne?

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Figa
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 10 czerwca 2016, 16:00
Świnki morskie: Figa, Frezja
Kontaktowanie:

Herbal Pets, Lili Farm czy jeszcze inne?

Postautor: Figa » 22 lipca 2016, 21:32

Cześć :)
Dziś przypadł dzień robienia zakupów w zoologicznym i jakie było moje zdziwienie, kiedy w "naszym" sklepie nie znalazłam suszków firmy Herbal Pets. Herbal kupuję, od kiedy mam prośki, bardzo im smakują praktycznie wszystkie smaczki, jakie do tej pory mieliśmy (raz czy dwa narzeczony kupił Zuzalę w przypływie chęci sprawienia prezentu naszym dziewczynkom :) ). Przyszła do sklepu za to nowa dostawa "próbna" z suszkami z firmy Lili Farm. Tę firmę znałam tylko z nazwy, nigdy nie kupowałam tych produktów. Pani właścicielka bardzo je zachwalała, bo ja, jak to ja, nieco sceptycznie podchodzę do niesprawdzonych produktów. Ale skusiłam się na kilka opakowań i - co mnie bardzo cieszy - świnki zjadły do ostatniego listka, domagając się jeszcze (co akurat u nich jest normalne ;) ). Przeanalizowałam paczki i stwierdziłam, że chyba nawet Lili Farm wychodzi na plus w porównaniu z Herbal Pets: przede wszystkim suszki są "całe", nie zostaje na dnie gruba warstwa połamańców, co często zdarza się w przypadku Herbal (chyba, że źle trafiam na paczki, to też możliwe). Do tego paczka jest większa, a wybór produktów prawie taki sam. A jakie jest Wasze zdanie? Kupujecie Herbal, Zuzalę, Lili Farm czy może jeszcze inne, godne polecenia?


Awatar użytkownika

Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Herbal Pets, Lili Farm czy jeszcze inne?

Postautor: Moreni » 22 lipca 2016, 23:04

Ja ostatnio kupiłam spory pakiet różnych rzeczy od Tivo i powiem, że zdecydowanie na plus. Opakowania znacznie większe od HP przy niewielkiej różnicy w cenie a i same zioła znacznie mniej połamane.


Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Herbal Pets, Lili Farm czy jeszcze inne?

Postautor: Dona » 23 lipca 2016, 6:27

Polecam Mixerama Bergwiese "Górska Łąka. Moje świneczki zjadają tą mieszankę ziół z prędkością światła :tooth: . Ma w swoim składzied: Ruń łąkowa, natka pietruszki, marchew, zielony owies, liść pokrzywy, kwiaty nagietka, koniczyna czerwona, płatki słonecznika, liść babki lancetowatej, liść mniszka lekarskiego. Wcześniej kupowałam różne ziółka z Zuzali, ale szału nie było.


Figa
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 10 czerwca 2016, 16:00
Świnki morskie: Figa, Frezja
Kontaktowanie:

Re: Herbal Pets, Lili Farm czy jeszcze inne?

Postautor: Figa » 23 lipca 2016, 18:26

O, dziękuję! Wypróbujemy przy najbliższych zakupach :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas