Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Kolby dla świnek z Versele Laga, odpowiednie?

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Awatar użytkownika
Nataliia
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 17:26
Świnki morskie: ❤Mia ❤ Lea ❤
Kontaktowanie:

Kolby dla świnek z Versele Laga, odpowiednie?

Postautor: Nataliia » 25 stycznia 2017, 10:41

Hej zakupiłam takie kolby czy one będą odpowiednie? Czytałam, że ta firma jest dobra...

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q= ... 3606568606


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Kolby dla świnek z Versele Laga, odpowiednie?

Postautor: befana30 » 25 stycznia 2017, 12:28

Niestety jak dla mnie jedna z najgorszych kolb na jaka moglas trafic, sklad nie ma w sobie nic pozywnego: zboza, nasiona, produkty przemialu piekarskiego..?! miod, cukry, oleje, tluszcze, konserwanty i barwniki- sam syf, jedyna pozytywna rzecz w tej kolbie to pomarancza i cytryna, pewnie w znikomej ilosci, wiec same w sobie by nie zaszkodzily nawet jako cytrusy.

Generalnie kolby dla swinek nie sa zbyt zdrowe, traktujemy je jako takie fast food'y raz na miesiac, przy wyborze nastepnych kieruj sie zawartoscia skladu- nie powinny zawierac zboz, cukrow, jakiejkolwiek chemi i maki, np taka kolba z JR Farm jest o wiele bardziej odpowiednia, zwroc uwage na sklad:
http://m.zooplus.pl/detailsInfo/shop/gr ... escription

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
MarW
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 21:18
Lokalizacja: Liverpool
Świnki morskie: + Hamster + na teczowym moscie
+ Miska + na teczowym moscie
Misiek I Pysiek obecnie
Kontaktowanie:

Re: Kolby dla świnek z Versele Laga, odpowiednie?

Postautor: MarW » 25 stycznia 2017, 20:28

Tak tylko sie wtrace w temat, poza tym tak jak pisze befana30 to niezbyt zdrowe to druga kwestja czy wogole bedzie jadla, co w przypadku mojej Miski zadne takie cuda jej nie odpowiadaly chociasz czasem cos znalazlem fajnego I chcialem jej sprawic przyjemnosc. Jedyne co uwialbiala jako przekaske to suszone ziola, owies mniszek lekarski I pewnie pare innych chwascikow. Zaskakujace dla mnie bylo ze jadla tylko to co uwazala ze jej smakuje. Noi koper I natka pietruszki az przebierala nozkami przy misce to byly jej smakolyki.
I popieram befana30 przy wyborze przekasek kierujmy sie jak najbardziej skladem odpowiednim dla nich.

MarW

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Kolby dla świnek z Versele Laga, odpowiednie?

Postautor: befana30 » 26 stycznia 2017, 8:40

No dokladnie, u mnie byl ten sam problem- kupilam kolbe i wisiala nietknieta bity miesiac, nawet chomik jej nie chcial.
Wiec nic na sile- ja wychodze z zalozenia, ze swinki swoj rozum maja i jedza to czego akurat organizm potrzebuje, wiec jesli zdarzy im sie rzucic focha na jakis pokarm, ktory do tej pory palaszowaly z checia tzn ze akurat maja przesyt stad idea zmiennego menu, by jak najwiecej urozmaicac i wzbogacac diete.

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Kolby dla świnek z Versele Laga, odpowiednie?

Postautor: KasiaKK » 26 stycznia 2017, 12:12

Niestety te kolby są naprawdę kiepskie - warto zamienić na bez zbożowe lub nawet lepiej na naturalne gryzaczki uwielbiane przez świnki np. korzeń mniszka.

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas