Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Karma Zolux

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Karma Zolux

Postautor: CaviaViolet » 29 maja 2017, 21:29

Witam,
ostatnio będąc w Bricomarche, wpadłam zobaczyć co słychać na dziale dla zwierząt. Zauważyłam tam karmę z Zoluxa dla świnek (Crunchy Meal). Zaciekawiła mnie ta karma, bo w sumie Zolux często się pojawia w dość dobrych sklepach internetowych, ciekawe jak z jedzonkiem ;) Próbował ktoś?

Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Awatar użytkownika

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Karma Zolux

Postautor: Caviova » 29 maja 2017, 21:39

Wiesz, ja osobiście nie próbowałam. Ogólnie nie za bardzo znam tą firmę. tą Masz jakiś skład tego? Bo na bazie tego mozna będzie coś ustalić. :D



Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Karma Zolux

Postautor: Caviova » 29 maja 2017, 21:53

Okej, ale to jest pełny skład? Bo na stronach internetowych (hu,hu... chyba się po kimś powtarzaaaam :look: ) nie zawsze jest pełny. Ale jeżeli to jet faktycznie ten dobry, to cóż... dużo zbóż, rosliny strączkowe (których swinki nie powinny jeść).
A tak jeszcze odnośnie tych zbóż, to jeżeli byłby to PEŁNY skład, to raczej by podali JAKIE ZBOŻA. No chyba, że sobie olali sprawę i myśleli, że jak napiszą "zboża" to wystarczy. Tak się też mogło zdarzyć.

Moje zdanie: Ja bym nie kupiła. Wolę wydać trochę więcej, ale mieć pewność co do jakości i składu. MOJE ZDANIE BATMAN, MOJE.


Awatar użytkownika
Batman
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, 23:37
Kontaktowanie:

Re: Karma Zolux

Postautor: Batman » 29 maja 2017, 22:04

Nie mają prawnego obowiązku podawania wszystkiego.
Na ich stronie to samo siedzi.
Poziom kartonowego vitapolu tylko drożej ;P


Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Karma Zolux

Postautor: CaviaViolet » 30 maja 2017, 8:34

jak będę miała świnki to kupię versele laga ;)

Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Karma Zolux

Postautor: CaviaViolet » 30 maja 2017, 22:42

Darom, miałam świnkę która niestety odeszła w zeszłym roku (*), pozbierałam się i jakoś tak pusto bez prosiaków, więc teraz będą dwie ;D przygotowuje się, a bez świnki i tak w temacie świnek jestem, wiec się interesuję ;)

Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

  • Dołącz do nas