Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Kłopot na "Dzień dobry"

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
Awatar użytkownika
BasiaS.
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 6 września 2017, 12:58
Lokalizacja: Pomorskie
Świnki morskie: Kazik i Puszek vel Łowiecek
Kontaktowanie:

Re: Kłopot na "Dzień dobry"

Postautor: BasiaS. » 16 października 2017, 22:04

Dzięki Wam za ciepłe słowa :D
Chłopaki nadal się dogadują i burczenie występuje, a;e krew się jeszcze nie polała, a przy tym wszystkim razem jedzą i śpią blisko siebie.
Jak wyciągam Puszka (dzisiaj podcięcie pazurków u obu chłopaczków), to Kazik szuka kumpla i popiskuje za nim. Puszek to trochę panikarz, jeszcze nic się nie dzieje a on już się drze dziób, jakby go ze skóry obdzierali, a wrzeszcząc tak, zajada sobie żarełko. Ale pazurki dał podciąć bez wyrywania się.
Kazik natomiast, niczym paw na swoich włościach, na każdym kroku burczy, tańczy zadem i pokazuje Puszkowi kto tu rządzi, by za chwilę szukać jego bliskości.
Dość śmiesznie to wygląda, bo jedzą z jednej miski, razem nie jedną zieleninkę, czasem nawet (tak to wygląda) Kazik podaje Białaskowi ogórka z miseczki, by za chwilę stroszyć sierść i burczeć.
Póki co, w miseczce, choć jednej, jest wszystkiego po dwa ;) i nakryłam ich na wspólnym spaniu w jednym hamaku :naughty: (podpiełam im nowiuśki, sporo większy niż miał Kazio jak był sam. Ten stary również mam zamiar powiesić, jak go w końcu wypiorę).

Wiecie co, nie zdawałam sobie sprawy z tego jak różnorodne relacje, interakcje występują wśród prośków, jak różnorodny jest ich język ciała i mowa dźwięków. Cudne one są :rotfl: :rotfl: I już nigdy, żadna świnka w moim domu nie będzie solo :no:

Per Aspera Ad Astra

Awatar użytkownika


Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas