Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

versele laga crock complete

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
burton
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2017, 19:49
Kontaktowanie:

versele laga crock complete

Postautor: burton » 20 września 2017, 12:02

Witajcie,
Mam pytanie co o tym sądzicie? czy można podawać jako próba przekupstwa, zachęcenia dla świnki np. w ilość 2 szt dziennie? Skład jaki jest wiemy (mleko i produkty mleczne). Szukam jakiegoś smakołyka aby świnki tak troszkę przekupić i zachęcić do wyjścia z klatki :-) bo jesteśmy ze sobą od niedawna. Jeżeli chodzi o żywienie świnki mają wszystko co najlepsze: zioła, dobrą karmę VL, sianko Zuzali. Myślałam, że może świeże warzywa, owoce lub nawet próbowałam z suszonym buraczkiem, marchewką groszkiem ale niestety bardzo to lubią ale nie traktują tego jako coś wyjątkowego. No może za wyjątkiem serduszek z vitam. C z Beaphar które są dla nich wspaniałością i jak otwieramy torebkę to aż piszczą z radości. :rotfl:


Awatar użytkownika

Elizabetha
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 10 września 2017, 18:52
Kontaktowanie:

Re: versele laga crock complete

Postautor: Elizabetha » 20 września 2017, 14:10

U nas bardziej sprawdzaja sie ziola w roli smakolykow. Crock mamy marchewkowe ale nie ma szalu.


burton
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2017, 19:49
Kontaktowanie:

Re: versele laga crock complete

Postautor: burton » 20 września 2017, 15:09

Elizabetha pisze:U nas bardziej sprawdzaja sie ziola w roli smakolykow. Crock mamy marchewkowe ale nie ma szalu.

U Nas zioła są jako rzecz dostępna właściwie cały czas tak jak sianko i woda, więc nie traktują tego jako przysmak tylko raczej jako normalną część swojej diety :-) dlatego szukam czegoś innego :sad:



wilczek
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 2 grudnia 2016, 11:04
Kontaktowanie:

Re: versele laga crock complete

Postautor: wilczek » 21 września 2017, 7:52

Hej ja mam crooksy.... jabłkowe świniak zjada chętnie ja stosuje jako smakołyk natkę pietruszki koperek liście sałaty nigdy nie odmawia zawsze zje. co do wychodzenia z klatki moja jest niechętna dlatego jeżeli chce zrobić świniakowi wybieg po prostu wyjmuje ją z klatki i do biegania zachęcam wyżej wymienionymi smakołykami, świniak biega aż miło. :)



Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas