Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

FerPlast

Opinie o producentach akcesoriów dla świnek morskich.
Awatar użytkownika
Cherry
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 5 marca 2011, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Krakers i Drops
Kontaktowanie:

Re: FerPlast

Postautor: Cherry » 23 sierpnia 2011, 20:42

Mi nie tyle co odpadła, ja ją... odłamałam z nakrętki :lol:

"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem." Artur Schopenhauer

Awatar użytkownika

dalissa
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 lutego 2015, 12:42
Kontaktowanie:

Re: FerPlast

Postautor: dalissa » 8 lutego 2015, 17:28

monila1000 pisze:Moim zdaniem to najlepsze klatki jakie można dostać w Polsce,ale są drogie :|




Zgadzam się, ale kazda jakos ma swoją cenę a co się nie robi dla swoich świnek:)


Awatar użytkownika
baixoo
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 9 marca 2015, 14:51
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Abi i Franklin
Kontaktowanie:

Re: FerPlast- co ze składaniem?

Postautor: baixoo » 21 sierpnia 2015, 23:43

Hej, dzisiaj dzwoniłam do sklepu, który na allegro sprzedaje właśnie klatki FerPlast. Jestem w trakcie budowy wybiegu dla swiniaków i chciałam klatkę z której wyciągnę jeden, krótszy bok. Kobieta ze sklepu mówiła, że nie wie czy będzie ona wtedy stabilna, więc zapytałam czy mogę ją kupić i jeśli nie będzie spełaniała moich potrzeb odesłać. Usłyszałam, że przy rozkładaniu klatki pęką jakiś element, a klatka jest bardzo dobrej jakości, najlepiej ją złożyć i używać, na pewno odradzała składanie, rozkładanie, żeby ją schować i złożyć ponownie później. Co wy na to? Próbowaliście je rozkładać? Myślicie, że klatka bez jednego, krótszego boku będzie stabilna?



Wróć do „Sprzęt i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas