Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

ZOOLUX

Opinie o producentach akcesoriów dla świnek morskich.
Konto usunięte

Re: ZOOLUX

Postautor: Konto usunięte » 3 listopada 2012, 11:22

magda109 pisze:to super firma polecam polecam polecam polecam polecam super super super super super super :rotfl: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)viewtopic.php?f=70&t=4048# :)


nugatka pisze:
magda109 pisze:malwinka jest slodka :) ;) :D :( :sad: :P :tooth: :blush: :distrustful: :look: :rotfl: :wacko: :naughty: :shock: :sly: :confused: :] :| :O :sleepy: :unsure: :evil: :mad: :no: :lol: xD xP :yes: :bored: :/




Nie piszemy posta pod postem. Ogranicz się także do około 3 ikonek.


...? Umiesz czytać? ;)

EDIT: Tak do tematu: właśnie przeglądałam animalię, wydaje mi się, że firma góruje w produkowaniu akcesoriów dla małych zwierząt. Ale ceny nie są niskie, osobiście nie kupiłabym nic z tej firmy, ze względy na cenę, a i wykonanie wydaje się liche...


Awatar użytkownika

graska
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2013, 22:55
Kontaktowanie:

Re: ZOOLUX

Postautor: graska » 25 października 2013, 22:58

ja też mam pozytywne doświadczenia :)


dalissa
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 lutego 2015, 12:42
Kontaktowanie:

Re: ZOOLUX

Postautor: dalissa » 8 lutego 2015, 17:24

Ja mialam szczoteczke dla mojej Pegi. Bardzo dlugo uzytkowala, niestety sie zagubila


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: ZOOLUX

Postautor: madzia0902 » 4 grudnia 2015, 13:34

A ja właśnie zamówiłam u nich hamak i tunel z polaru za 25 zł dla świnek, mam nadzieję że się sprawdzi :)



Wróć do „Sprzęt i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas