Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

TRIXIE rękawica pięlęgnacyjna dla gryzoni

Opinie o producentach akcesoriów dla świnek morskich.
Awatar użytkownika
baixoo
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 9 marca 2015, 14:51
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Abi i Franklin
Kontaktowanie:

TRIXIE rękawica pięlęgnacyjna dla gryzoni

Postautor: baixoo » 24 sierpnia 2015, 12:17

Hej. Ostatnio przeglądając sobie różne duperele dla świniaków znalazłam rękawicę, która ma wyczesać i wymasować naszego pupila.
Kosztuje około 11zł.

Obrazek

Co mówi sprzedawca: "Z łatwością wyczeszesz swojego pupila, sprawiając mu przy tym mnóstwo przyjemności. Rękawica poprawia krążenie. Sierść uzyska naturalny blask. Idealna również dla ras krótkowłosych."

Co mówię ja: masaż i przyjemnośc dla świnki - zdecydowanie tak, jednak jeśli chodzi o wyczesywanie to dałabym 3/10. Korzystanie z niej dla właściela zwierzaka nie jest zbyt przyjemne - ręka się w niej strasznie poci. Wizualnie nie powala na kolana, tak samo jak wykonanie pierwsze wrażenie zrobiło nienajlepsze (wystające nitki, odstająca guma na kciuku). Poza tym świnka wydaje się pod tą rękawicą taka malutka (rękawica bardziej nadaje się chyba dla psa). Największym plusem produktu jest masaż głowy - mojej. Cudownie można się zrelaksować masując skórę głowy. :lol:

Reasumując: Moja ocena to 7/10. Franklin lubi głaskanie rękawicą, jednak nie spacjalnie nadaje się ona do wyczesywania świnek i ze względu na rozmiar produktu i mojego 3 miesięcznego świniaka trzeba trochę uważać, żeby nie zachaczyć uszka i nie zamienić przyjemności w dyskomfort. Nadaje się również dla innych zwierząt, a jak ją dobrze umyjecie to siebie też możecie pomasować. Nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto.

Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Melissa
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:08
Świnki morskie: Melisa
Kontaktowanie:

Re: TRIXIE rękawica pięlęgnacyjna dla gryzoni

Postautor: Melissa » 1 kwietnia 2016, 14:57

Ja mam coś podobnego tylko to jest bardziej taka gumowa szczotka. Wyczesuje dosyć dobrze, ale również jest zbyt duża jak na moją świnkę. Kosztowała 10 zł.


Lora07
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 25 marca 2016, 15:55
Lokalizacja: Morąg
Świnki morskie: Tosia
Kontaktowanie:

Re: TRIXIE rękawica pięlęgnacyjna dla gryzoni

Postautor: Lora07 » 2 kwietnia 2016, 18:42

Moja ocena to 2/10

Kocham prosiaczki xD


Wróć do „Sprzęt i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas