Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ile domków w klatce???

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Bolek & Lolek
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 3 marca 2018, 21:30
Kontaktowanie:

Ile domków w klatce???

Postautor: Bolek & Lolek » 4 marca 2018, 19:33

Zastanawiam się ile powinno mieć się domków w klatce dla 2 świnek, klatka 100x50 . Na razie mam wstawiony jeden duży, narożny ale widzę Bolek zaczyna nieraz przeganiać Lolka z domku.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Havana
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2018, 21:28
Świnki morskie: Edek, Chrupka i Miętka
Kontaktowanie:

Re: Ile domków w klatce???

Postautor: Havana » 4 marca 2018, 22:51

Może zastanów się nad hamaczkiem ;) Jest to dobre rozwiązanie bo to takie 2w1 i można wejść i poleniuchować oraz być pod nim :) I domki zajmują duzo miejsca a przy hamaku aż tak się tego nie odczuwa


Bolek & Lolek
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 3 marca 2018, 21:30
Kontaktowanie:

Re: Ile domków w klatce???

Postautor: Bolek & Lolek » 5 marca 2018, 8:42

Hamaczek przez weekend się szyły i dzisiaj ma być zamontowany w klatce. Co zauważyłem jeszcze to tylko w dzień się wyganiają z domku. W nocy i nad ranem grzecznie razem przebywają.


mysiapysia
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 27 lutego 2018, 23:39
Kontaktowanie:

Re: Ile domków w klatce???

Postautor: mysiapysia » 22 maja 2018, 23:54

moje dostaly na start 1 duzy domek, 1 ogromny tunel, 1 szlas i duży hamak, mimo to byly ciagle kłótnie o te akcesoria. Ktos polecil mi dokupienie 2. domku i postawienie obok 1. ale nic to nie dalo, klotnie po tym "zabiegu"zaostrzyly sie do tego stopnia ze domek musialam usunac/


Awatar użytkownika
luisse
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 14 listopada 2018, 15:14
Świnki morskie: Flawia, Doris, Nina
Kontaktowanie:

Re: Ile domków w klatce???

Postautor: luisse » 15 listopada 2018, 12:08

moje prosiaczki miały to samo - ile by im nie dać to i tak się kłóciły o wszystko, wiec dawanie im coraz więcej było bez sensu ;) mają po 1 sztuce domku, hamaczka itp, i żyją :P



Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas