Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Klatka, wybieg czy może kojec?

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Bella146
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2018, 13:04
Świnki morskie: Maja i Gucio
Kontaktowanie:

Klatka, wybieg czy może kojec?

Postautor: Bella146 » 29 grudnia 2018, 13:39

Co będzie lepsze dla dwóch świnek morskich klatka 100cm na 50, klatką 2 piętrowa 100 na 80, wybieg czy jakiś kojec? I jaka ściółka/podłoże by było najlepsze? (Aktualnie używam trocin)


Awatar użytkownika

HaBuNia
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 14 listopada 2018, 11:37
Kontaktowanie:

Re: Klatka, wybieg czy może kojec?

Postautor: HaBuNia » 29 grudnia 2018, 17:54

Ja mam klatkę 100x45 i trzymam je na macie łazienkowej a pod nią pellet i zrobiłam im schodki, więc gdy jestem w domu to biegają po pokoju. Myślę jednak, że klatka 100x80 będzie lepsza, bo wiadomo im większa tym lepsza. Możesz jeszcze obejrzeć klatki c&c wyglądają super, ale nie wiem jak z zastosowaniem

paukania - mój świnkowy instagram, zapraszam :D

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka, wybieg czy może kojec?

Postautor: Darom » 1 stycznia 2019, 12:41

Ja mam klatkę 120 cm dla 2 świnek i 100 cm dla jednej świnki. Mata łazienkowa się nie sprawdziła u mnie bo świnki ją gryzły i podjadały. Stosowałem też vedbed zakupiony w sklepie świnkowym u Kasi ale też nie zdał egzaminu bo śmierdziało okropnie w domu i nie było za fajnie. A jak się wyczesywało vedbed to się kudły z niego wyrywały i robił się łysawy miejscami. Obecnie stosuje trociny i pod nie drewniany pellet i to jak najbardziej się sprawdza. Polecam.


annes
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 17 stycznia 2015, 11:54
Kontaktowanie:

Re: Klatka, wybieg czy może kojec?

Postautor: annes » 26 sierpnia 2023, 17:18

Witajcie, dawno mnie tu nie było. Sporo się zmieniło.

Rozważamy zakup zwierzątek dla córki i padło na świnki morskie ze względu na ich dzienny tryb życia. Myślimy z mężem nad klatką dla świnek morskich typu kojec z otwartą górą. Powiedzcie mi czy świnki nie będą wychodzić same z takiej otwartej od góry klatki? Jak drogie użytkowniczki sprawują wam się tego typu klatki-kojce? Wymiar klatki 120 dla dwóch świnek powinien być ok. Nigdy nie miałam takiej klatki dla swoich świnek, a poprzednie akcesoria wszystkie sprzedałam.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas