Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

wybieg własnoręcznie robiony

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
newtie
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 1 stycznia 2019, 16:54
Świnki morskie: Pączuś
Kontaktowanie:

wybieg własnoręcznie robiony

Postautor: newtie » 4 marca 2020, 0:35

Czesc!
Mam dwie male kobietki, maja troche male dwie klatki, wiec mysle jakby tu zrobic im po prostu jeden duzy wybieg. Myslalam, ze mozna by bylo na podloge (mam panele w pokoju, a na samych panelach nie beda raczej) polozyc takie maty jakby do zalatwiania sie dla psa (chodzi o te co jak szczeniak jeszcze nie nauczony zalatwiania sie na zewnatrz), jednak szybko zrezygnowalam z tego pomyslu, bo wiem, ze zaraz owa mata zostalaby cala poobgryzana przez moje panienki, poza tym mogloby im sie cos stac przez zjedzenie tej maty (to w zasadzie najważniejsze). Zatem: macie moze jakies pomysly co moglabym poscielic im na podlodze i czym moglabym to wszystko zagrodzic? Mialam juz jakis plan, ale jednak nie wiem do konca jak moze to wygladac i z czego buc zrobione.


Awatar użytkownika

mairu_04
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 7 marca 2020, 13:59
Kontaktowanie:

Re: wybieg własnoręcznie robiony

Postautor: mairu_04 » 7 marca 2020, 21:20

Na YouTube masz różne filmiki jak zrobić własnoręcznie wybieg dla świnek, jako podkład możesz położyć taką mate higieniczną a na nią jakiś kocyk :)
Wybieg można ogrodzić takimi płotkami, które kupisz np. w Leroy Merlin (i innych sklepach budowlanych) to tzw. Rollborder lub na Allegro możesz kupić są takie klatki, które można samemu przebudowywać (z takich metalowych kwadratów)
Mam nadzieję, że jakoś pomogłam ;)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas