Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
Nefele
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 7 marca 2011, 22:08
Świnki morskie: Zulson
Kontaktowanie:

Re: Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Postautor: Nefele » 14 listopada 2011, 21:06

Damianek333 nie zrozumiałam, możesz jeszcze raz? :D

Obrazek

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Postautor: vagina_denata » 14 listopada 2011, 21:58

Świnki nie gryzą mebli, a przynajmniej nigdy o czymś takim nie spotkałam.

a btw to naprawdę wspaniale, że masz łóżko ze skóry, cudownie, że nam o tym napisałeś, serio, serio... to takie piękne jak ktoś w co drugim poście podkreśla swój status majątkowy, aż miło się czyta...

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Postautor: Sensibles » 22 listopada 2011, 20:03

vagina_denata pisze:Świnki nie gryzą mebli, a przynajmniej nigdy o czymś takim nie spotkałam.

W sumie to racja, mi też nigdy świnka mebli nie pogryzła...to nie pies, ani nie kot, który obdrapie. Xsary zapoznanie z meblami to było tylko takie, że podeszła, może raz skubnęła, ale jak poczuła że nie do zjedzenia to dała sobie spokój i zajęła się moją nogawką od spodni, która oczywiście była bardzo smaczna...-.-

vagina_denata pisze:a btw to naprawdę wspaniale, że masz łóżko ze skóry, cudownie, że nam o tym napisałeś, serio, serio... to takie piękne jak ktoś w co drugim poście podkreśla swój status majątkowy, aż miło się czyta...

A btw to lubię to Twój komentarz. xd

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Konto usunięte

Re: Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Postautor: Konto usunięte » 25 listopada 2011, 1:00

damianek333 pisze:Ja sobie nie wyobrażam tak goniących świnek w trosce o bezpieczeństwo świnek, kwiatów, firanek, zasłon, i wielu mebli.
Ja sobie nawet nie wyobrażam jak by mi świnki pogryzły w pokoju np. łóżko ze skóry.

Wow ja tez nie moge sobie wyobrazic goniacej swinki w trosce o bezpieczenstwo,moje swinie przewaznie ganiaja za ogorkiem,ale zeby z troski o swinki,kwiatki i firanki?Zdolne bestie... :twisted:


Konto usunięte

Re: Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Postautor: Konto usunięte » 26 listopada 2011, 10:19

:o Ja też raczej o bezpieczeństwo świnki bym się martwiła a szczególnie w nocy jak jej bym nie pilnowała :shock:


Awatar użytkownika
Damian_1
Użytkownik
Posty: 932
Rejestracja: 15 października 2010, 20:28
Lokalizacja: okolice Żywca
Świnki morskie: Bamako
Kontaktowanie:

Re: Czy to dobry pomysł by zostawić go na noc?

Postautor: Damian_1 » 26 listopada 2011, 10:45

vagina_denata pisze:Świnki nie gryzą mebli, a przynajmniej nigdy o czymś takim nie spotkałam.

a btw to naprawdę wspaniale, że masz łóżko ze skóry, cudownie, że nam o tym napisałeś, serio, serio... to takie piękne jak ktoś w co drugim poście podkreśla swój status majątkowy, aż miło się czyta...

Rany boskie jacy wy tu upierdliwi jesteście po prostu napisałem że był bym zły jak by mi coś takiego zniszczyły.
I to że czyjaś świnka nie gryzie mebli nie znaczy wszystkie nie gryzą mi pogryzły boazerie (malowaną) i kwiatkami też się interesowały...


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas