Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Za mała klatka????

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
MerleFinka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 17:57
Kontaktowanie:

Re: Za mała klatka????

Postautor: MerleFinka » 22 sierpnia 2012, 19:16

Konto usunięte pisze:Pytanie bylo czy klatka jest ok,nie robcie wykladow na temat zachowan swinek.
Skoro pytanie bylo czy klatka jest ok , to nie , nie jest. 60-tka sie wydaje dobra gdy sie kupuje malenka swinke , potem swinka nagle robi sie dorosla i czlowiek zaluje , ze nie wzial wiekszej klatki .
Mimo iz autor jak widac konto juz usunal , inni pewnie beda tu trafiac w poszukiwaniu odpowiedzi na tego samo pytanie , poniewaz zauwazylam , ze sprzedawcy wyjatkowo czesto polecaja 60 tki dla swinek.

Moje hobby. Moja pasja . Od zawsze , na zawsze .

Awatar użytkownika

moonika
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 21 sierpnia 2012, 23:14
Kontaktowanie:

Re: Za mała klatka????

Postautor: moonika » 22 sierpnia 2012, 21:56

MerleFinka- ja tez zauwazylam ze sprzedawcy bardzo chetnie polecaja klatki 60, pewnie po to by wrocic za miesiac-dwa po nastepna wieksza. dla nowicjusza nawet 60 wydaje sie duza na poczatku a potem w uzytku nawet 80 nie jest za wielka i zawsze chcialo by sie wieksza.


Awatar użytkownika
cavialover1998
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 22 czerwca 2012, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Mac [*]
Kontaktowanie:

Re: Za mała klatka????

Postautor: cavialover1998 » 24 sierpnia 2012, 15:05

Znalazłam ciekawą ofertę klatki, 100x40x40 za 120 zł z domkiem i poidłem, ale bez dodatków ok. 90 zł :)
Teraz tylko mamę namówić :confused:

My boyfriend? My Guinea Pig!

Konto usunięte

Re: Za mała klatka????

Postautor: Konto usunięte » 24 sierpnia 2012, 15:44

Powodzenia ;)
Poidełko wiele nie kosztuje, a domek? Domek nie jest konieczny :) Zawsze możesz zrobić sama! Ja mam właściwie większość akcesoriów-oprócz misek, poidła i sianokulki, jak ja to nazywam- robione przez mojego tatę. Klatka dość spora, fajnie :)


Awatar użytkownika
aneczka_brie
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2012, 15:31
Świnki morskie: Krzysiu
Kontaktowanie:

Re: Za mała klatka????

Postautor: aneczka_brie » 9 października 2012, 10:16

mam pytanie - potrzebuję nowej klatki dla mojej świnki (jak na razie jest sama) i znalazłam w sieci coś takiego: casita80 ... tylko zastanawiam się czy nie jest trochę za droga ... niby ma jakieś akcesoria dodatkowe ... A może ktoś poleci mi coś dobrego a tańszego?


Awatar użytkownika
Omega
Użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 31 sierpnia 2012, 11:05
Lokalizacja: Wielkopolska
Świnki morskie: Misia [*]
Kontaktowanie:

Re: Za mała klatka????

Postautor: Omega » 9 października 2012, 11:06

Moim zdaniem jest za droga jak na taki rozmiar :) Ja też muszę kupić nową klatkę tak na 100/50 za od 50-10 zł ale ta jest strasznie droga, różne dodatki jak powiedziała dimii można własnoręcznie zrobić ;)
Poszukaj coś tańszego tu: tablica.pl/zwierzeta/akcesoria-dla-zwierzat/?q=klatki ;) Są używane klatki ale w bardzo dobrym stanie :) Może sobie coś odpowiedniego znajdziesz :)
A jeżeli koniecznie chcesz nową klatkę nie używaną to patrz tu: allegro.pl/listing.php/showcat?buy=4&change_view=1&id=90017 ;)

I mogłabyś nie zaśmiecać tego tematu twoimi pytaniami bo ten temat stworzył ktoś inny.Jeżeli jest potrzeba to stwórz swój i nowy temat albo najwyżej o klatki pytaj się tu: viewtopic.php?f=79&t=1757 ;)

Zapałki 10gr, benzyna 30zł, widok palącej się szkoły... bezcenne! =]

Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Re: Za mała klatka????

Postautor: nugatka » 9 października 2012, 13:37

Droga, bo to Ferplast, na allegro poszukaj.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 4 gości

  • Dołącz do nas