Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka nie może wyjść z klatki.

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: elvirka96.n » 22 października 2012, 19:03

Moja świnka ma mały problem :hmmm: .Kupiłam nową klatkę.Pikuś chce z niej wychodzić,nawet kwiczy żeby wyjść ale nie za bardzo może.Bo on próbuje wyjść po drzwiczkach jak je otworzę,ale ma je za wysoko i nie da rady obniżyć ich bo klatka się rozsypie jak będę przecinała druty.I już raz mu się udało i mu łapki wpadały między druty i aż prawie sobie łapkę skręcił :confused: .Co mogę zrobić żeby mu nie wpadały i żeby mógł normalnie wyjść?
Pikuś liże rękę.jpg

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: Konto usunięte » 23 października 2012, 7:59

Zrób kładkę, poszukaj na forum bo na pewno było wiele takich tematów.


Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: elvirka96.n » 24 października 2012, 7:29

aha

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
MerleFinka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 17:57
Kontaktowanie:

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: MerleFinka » 24 października 2012, 14:42

Wytnij pasek z maty lazienkowej , mozna ja kupowac na metry , wiec tym lepiej. Przeplec przez zerdli lub po prostu poloz tak aby zabezpieczyc lapki swinki przed zlamaniem. Mata dziala antyposlizgowo i swinka potrafi sie wspinac.
A tak na marginesie , masz chyba mala klatke skoro potrafi sam z niej wyskoczyc ? Im wieksza kuweta tym wieksza klatka, wtedy nalezy szukac innych rozwiazan , kladki , podesciki itp.

Moje hobby. Moja pasja . Od zawsze , na zawsze .

Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: elvirka96.n » 24 października 2012, 17:41

Mam dużą,a moja świnka musi bardzo się wysilić żeby z niej wyjść i musi się aż podciągać. Czyli mam mu dać jakąś kładkę np. kawałek deski i położyć kawałek maty łazienkowej na drzwiczki jak ma otwarte?A jeżeli nie mam maty łazienkowej to mogę mu położyć coś innego?

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: kin28 » 24 października 2012, 17:50

Jak masz klatkę, to w miejscu wyjścia możesz zrobić kładkę. Albo kupić takie drewienka połączone drutem, które się wyginają.
Obrazek
Żeby nie było śliskie możesz położyć na to matę, jakieś skrawki wykładziny czy tam dywanu. Ale to na takie zwykłe, na przykład z panela.

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: elvirka96.n » 24 października 2012, 17:52

aha ale on ma taki domek okrągły jak ty pokazałaś te drewna i nie może na niego wejść bo jest za stromy,i ta kładka też by pewnie była,a gdzie taką można kupić?

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: kin28 » 24 października 2012, 17:55

W zoologicznym, albo na internecie. Ale takie coś się wygina, bo to jest połączone drutem. Domek, a kładka się różnią ;)

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: elvirka96.n » 24 października 2012, 18:00

W moim zoologu nic nie ma.A w lepszym też nie było takiej kładki.A w internecie rodzice nie pozwalają mi już nic kupować bo mówią że co chwilę teraz będą paczki przychodzić a oni muszą je odbierać bo ja jestem w szkole.

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Re: Świnka nie może wyjść z klatki.

Postautor: monila1000 » 24 października 2012, 18:15

To zrób z deseczek kładkę i po problemie

mój Lucky: Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas