Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Tradycyjna czy DIY?

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
kacper274
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 marca 2016, 8:54
Kontaktowanie:

Tradycyjna czy DIY?

Postautor: kacper274 » 25 marca 2016, 13:33

Hej!

Mam pytanie jaka będzie lepsza klatka tradycyjna czy DIY?
I czy lepiej będzie jak 3 prosiaki będą w klatce tradycyjnej z dry bedem czy w klatce DIY z kocykami?
Zauważyłem, że mało osób decyduje się na klatki DIY, bo nie wiedzą jak zrobić kuwetę.
Czy dobrym pomysłem było by obicie drewna ceratą?


Awatar użytkownika

Lora07
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 25 marca 2016, 15:55
Lokalizacja: Morąg
Świnki morskie: Tosia
Kontaktowanie:

Re: Tradycyjna czy DIY?

Postautor: Lora07 » 25 marca 2016, 16:01

Pewnie, że DIY :love2:.

Kocham prosiaczki xD

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Tradycyjna czy DIY?

Postautor: befana30 » 25 marca 2016, 19:57

Cerata taka ciezsza jaka sie uzywa do basenow? zreszta niewazne, bo na dluzsza mete sie zmeczysz- bedzie fajne dopoki sprzatanie klatki sie ograniczy do przecierania, ale jak juz trzeba bedzie porzadnie wyszorowac najdzie cie ochota w pewnej chwili by to wyniesc pod prysznic/ do wanny/ pod szlauf i wymyc jak sie nalezy pod bierzaca woda, wierz mi ;)
Pomysl stworzenia wlasnorecznie klatki zdecydowanie bardziej atrakcyjny, sama nieraz sobie taka marze ale niestety miejsca brak by takiego kolosa postawic gdzies na stale, wiec nic tylko zazdroscic innym ktorzy maja :)
W kazdym badz razie odradzam rowniez uzywania kocykow, nawet polarowych jako podloza- tez juz po 1 dniu stwierdzisz, ze to niezbyt dobry pomysl bo trzeba codziennie zmieniac, prac, bobki i siano wczesniej wyskubywac, aby pralki nie zapchac wiec juz lepiej tradycyjne podloze ze zwirku+ drybed czy nawet same trociny gdyby kuweta byla plastikowa :) Ostatnio mialam podobny problem- znienacka zabraklo mi trocin i wylozylam klatki polarkiem, fajnie bylo do ok.12 godz potem juz stracilo calkowicie urok.

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas