Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wejście na pięterko :)

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Wejście na pięterko :)

Postautor: madzia0902 » 5 czerwca 2016, 21:39

Dzisiaj wykonałam z rury kanalizacyjnej świetne wejście na pięterko dla świnek, świniaki są zachwycone i latają w niej góra dół :D w środku przykleiłam "drabinkę" z maty łazienkowej a samą rurę przyczepiłam trytkami do klatki żeby się nie przesuwała, zresztą sami zobaczcie jak to fajnie wygląda (może komuś się przyda ten patent :D ):

https://www.youtube.com/watch?v=7B-aZPi ... e=youtu.be (Jak to wygląda od środka)

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Wejście na pięterko :)

Postautor: Pikoskinnypig » 5 czerwca 2016, 22:15

Oh ! Gdybym miala taka duza klatke.. sama robilam klatke z tata i wyszla nam 100x50 i pietro 50x40.

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette

ikulina.
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 5 czerwca 2016, 12:50
Świnki morskie: Ikuś [*]
Kontaktowanie:

Re: Wejście na pięterko :)

Postautor: ikulina. » 6 czerwca 2016, 15:20

Wow, świetne i bardzo pomysłowe :D Ubolewam, że nie mogę kupić Cavii Craetive - mam w domu psa, który może coś zrobić świnkom :( Ale na prawdę świetnie się to prezentuje, prosiaczki muszą być przeszczęśliwe ;)


Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Wejście na pięterko :)

Postautor: Dona » 6 czerwca 2016, 21:09

Super pomysł, na pewno teraz będzie bezpieczniej. Ja miałam w klatce zwykłe kładki drewniane dzięki którym dziewczyny mogły wychodzić z klatki na wybieg, ale Poziomka kilka razy się z nich zsuneła. Dla jej bezpieczeństwa usunęłam kładki a wraz z nimi klatkę :tooth: , całość wyłożyłam ceratą, na to położyłam podkłady i drybed i ogrodziłam płotkiem wybiegowym, Ale marzy mi się klatka c&c z pięterkiem i wtedy skorzystam z Twojego pomysłu.


Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Wejście na pięterko :)

Postautor: GalaxySparkle » 16 czerwca 2016, 17:36

Wow. Proste i genialne, b.mi się podoba. Dla 100% bezpieczeństwa jeszcze bym dała coś na górę, nad rurą, żeby któraś artystka nie weszła NA rurę.



Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas