Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Legowisko i Nowa klatka

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Henia i jagoda
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 28 lutego 2016, 8:55
Kontaktowanie:

Legowisko i Nowa klatka

Postautor: Henia i jagoda » 30 czerwca 2016, 21:20

Witam otóż przymierzam się do kupna nowej klatki ( świnki mają pół roku i we dwie się w 80 nie mieszczą . Planuję kupić 100 bo na 120 nie mam miejsca . I powoli się przymierzam zakupiłem kuwete. I chcem zrobić legowisko z poliestranu albo czegoś miękkiego z świnki lubieja tak żeby dac im do domu a tak to będą miały trociny bo to jest według mnie najlepsze moje świnki to kochają. Ale mógłby mi ktoś powiedzieć jak to zrobić podesłać gdzie mogę kupić materiał.


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Legowisko i Nowa klatka

Postautor: befana30 » 30 czerwca 2016, 21:59

Miales moze na mysli polistyren..? wtedy idea odpada, bo swinki napewno sie beda przykladac do podgryzania, a na koniec moga sobie zapchac jelito i smierc gotowa. Chyba, ze chodzilo ci o legowisko z poliestru, czyli jak najbardziej bedzie pasowac, tu masz linka do przykladowego legowiska dla swinki morskiej z firmy Trixie:
https://allezoo.com.pl/legowiska/10242- ... x22cm.html
Jednak na necie znajdziesz wiele innych opcji rozniacych sie stylem i cena, takze wystarczy wygooglowac i wyskocza ci sklepy internetowe, jesli z kolei szukasz materialu by uszyc samemu to wystarczy sie przejsc do pasmanteri i wytlumaczyc czego szukasz.

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości

  • Dołącz do nas