Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ile litrów pelletu na 100-150cm??

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
Żaneta_Radom
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: 16 października 2016, 9:12
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Kris Moris, Lary i Santi
Kontaktowanie:

Re: Ile litrów pelletu na 100-150cm??

Postautor: Żaneta_Radom » 6 grudnia 2016, 19:17

Jeżeli świnka cały dzieńma wybieg i to jeszcze na zewnątrz gdzie ma mnóstwo trawy, mleczyka itp. to na pewno jest happy. Ale w domu w klatce nawet 60cm - już szczęsliwa nie będzie. Widze po swoich swiniaczkach, że lubią czasem pobiegać, powariować, cieszą się przy tym bardzo. Ganiają się nawzajem. Ale maja taka możliwośc bo klatka jest otwarta non stop i prócz 100cm klatki mają jeszcze drugie tyle wybiegu nieogrodzonego. Więc jak mają ochotę, wychodza na środek salonu, żeby z nami podyskutować :) Na prawdę klatka 100cm jest za mała dla dwóch... szczególnie samców.

Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi woli osądzać

Zapraszam do bliższego poznania mojej gromadki:
http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... =55&t=7155

Awatar użytkownika

lemonochan
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 18 sierpnia 2016, 11:40
Kontaktowanie:

Re: Ile litrów pelletu na 100-150cm??

Postautor: lemonochan » 19 stycznia 2017, 21:13

Żaneta_Radom pisze:Jeżeli świnka cały dzieńma wybieg i to jeszcze na zewnątrz gdzie ma mnóstwo trawy, mleczyka itp. to na pewno jest happy. Ale w domu w klatce nawet 60cm - już szczęsliwa nie będzie. Widze po swoich swiniaczkach, że lubią czasem pobiegać, powariować, cieszą się przy tym bardzo. Ganiają się nawzajem. Ale maja taka możliwośc bo klatka jest otwarta non stop i prócz 100cm klatki mają jeszcze drugie tyle wybiegu nieogrodzonego. Więc jak mają ochotę, wychodza na środek salonu, żeby z nami podyskutować :) Na prawdę klatka 100cm jest za mała dla dwóch... szczególnie samców.

Kupna tak mam taką ale zrobiona własnoręczna 100x70 już wydaje się większa i co najważniejsze nie zwęża się ku dołowi. Jak mierzyłam kupną to faktyczny wymiar miała jakoś 93x45


Awatar użytkownika
Żaneta_Radom
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: 16 października 2016, 9:12
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Kris Moris, Lary i Santi
Kontaktowanie:

Re: Ile litrów pelletu na 100-150cm??

Postautor: Żaneta_Radom » 20 stycznia 2017, 6:40

Robiona klateczka zawsze lepsza niż kupna ;)
mysmy teraz zrobili klatke c&c. W moim podpisie masz link do historii moich swinek. Tam poszukaj zdjec z nowej klatki. Zamieszkał z nami 3 wieprzek i przerocił życie chłopaków do góry nogami. I nasze też. Dlatego musieliśmy ich zamknąć. Nowa klatka ma 70x 140cm (bez zwężania u dolu, bo to c&c) to daje swinkom 1m kwadratowy do zycia. I mają duzo mebelków, i mają gdzie pobiegac.

Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi woli osądzać

Zapraszam do bliższego poznania mojej gromadki:
http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... =55&t=7155


Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas