Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wybieg

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Juliuszjulajulcia123
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 5 grudnia 2016, 19:56
Świnki morskie: Moja świnka ma na imię Łatka.
Kontaktowanie:

Re: Wybieg

Postautor: Juliuszjulajulcia123 » 26 stycznia 2017, 15:35

Caviova pisze:Spokojnie, to jej powinno wystarczyć. Chociaż jeżeli chcesz, to możesz popatrzeć na jakieś BEZPIECZNE zabawki w internecie, i coś dokupić. Ale tak jak mówię: świnka NIGDY nie będzie w pełni szczęśliwa bez towarzysza. Szkoda, że nie pomyślałaś o tym wcześniej :( .


pomyślałam ale mama mi nie pozwala :/


Awatar użytkownika

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Wybieg

Postautor: Caviova » 26 stycznia 2017, 15:39

To, przepraszam że tak powiem, ale nie powinnaś kupować świnki. Można by sobie to wyobrazić tak: Świnki muszą być co najmniej we 2. To tak, jakbyś kupiła połowę świnki ( może dziwne, ale nie umiem tego inaczej zobrazować :lol: ). Zawsze będzie brakować tej 2 połówki.. :(


T&M
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 16:12
Lokalizacja: Łódź
Świnki morskie: Tola, Matylda
Kontaktowanie:

Re: Wybieg

Postautor: T&M » 10 lutego 2017, 20:25

Zgadzam się w zupełności. Też pod wpływem chwili kupiłam świnkę. Nigdy nie miałam takiego zwierzątka więc szperałam w internecie szukając informacji na ten temat i trafiłam na to forum. Dzięki temu świnki są już dwie ;)
Tola (pierwsza świnka) na początku była bardzo zestresowana. Wychodziła z domku tylko po to żeby zjeść. Po pierwsze nie była oswojona ( nadal nad tym pracujemy) a po drugie było jej smutno samej. Po tygodniu pojawiła się druga koleżanka i od razu jej zachowanie się zmieniło. Latają razem po klatce jak głupie, śpią i przytulają się. Jeśli wyciągnę jedną świnkę na chwilę zaraz jest głośny pisk drugiej- tak się przybrane siostry pokochały ;) Postaraj się porozmawiać z rodzicami. Nawet tutaj na forum są w tematach napisane logiczne argumenty dla posiadania dwóch świnek. Warto spróbować ;)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

  • Dołącz do nas