Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Co sadzicie?

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Co sadzicie?

Postautor: madzia0902 » 29 stycznia 2017, 11:18

120 cm to takie minimum które się poleca dla dwóch samców więc powinna być ok :) nie jest powiedziane że nowe chłopaki będą też tak namiętnie gryźć plastik jak Twoja wcześniejsza świnka :D więc może akurat będziesz mogła mieć plastikowe pięterko :) Widziałam gdzieś kiedyś że ludzie pięterka robią z paneli podłogowej (ona chyba nie przyjmuje płynów? )i na to kładą matę łazienkową żeby świnka się nie ślizgała. albo deskę możesz obić np ceratą i na to też mata? są też tacy co na pięterka pod jakiś kocyk czy coś innego dają podkłady jednorazowe no ale to wszystko zależy czy prośki będą wszystkożerne (tak jak moje :D ) czy też nie :)


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Co sadzicie?

Postautor: befana30 » 29 stycznia 2017, 12:19

madzia0902 pisze:Widziałam gdzieś kiedyś że ludzie pięterka robią z paneli podłogowej (ona chyba nie przyjmuje płynów? )i na to kładą matę łazienkową


No wlasnie ja uzylam paneli podlogowych do zrobienia pieterka :lol: fajne bylo, poniewaz latwe do przetarcia i jakiekolwiek plyny splywaly na dol, ale z czasem panele zaczely nasiakac wilgocia, siuskami a ze byl to material ekonomiczny to szybko sie deformowal, wiec pieterko "pozylo" moze z pol roku :lol:

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
MarW
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 21:18
Lokalizacja: Liverpool
Świnki morskie: + Hamster + na teczowym moscie
+ Miska + na teczowym moscie
Misiek I Pysiek obecnie
Kontaktowanie:

Re: Co sadzicie?

Postautor: MarW » 29 stycznia 2017, 13:15

Co racja to racja, fajnie ze dolaczylem do was.
Dziekuje.

MarW


Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

  • Dołącz do nas