Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Klatka 120 cm, akcesoria i inne

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: Peggy » 21 kwietnia 2017, 18:32

Darom pisze:Drewnianej klatki nie polecam. Świnki dużo sikają i potem drewno próchnieje i gnije jak jest zalane sikami świnek :-) CaviaViolet kup sobie tą klatkę co ja za 239 zł i będziesz zadowolona. Na kilka lat wystarczy i świnki i Ty będziecie zadowoleni :D

Jak jest dobrze zrobiona ze właściwym , kombinowanym spodem, to nie ;)

CaviovaViolet, jak rodzice się Twoi zgodzą by tyle dać za klatkę, to szacun :tooth: Chociaż może i się zgodzą ;)
jak lubią zwierzęta , to czemu nie <3 :blush:

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: Darom » 21 kwietnia 2017, 18:59

Jak coś to daj znać :)


Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: CaviaViolet » 21 kwietnia 2017, 19:05


Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: CaviaViolet » 21 kwietnia 2017, 19:55


Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: Darom » 21 kwietnia 2017, 20:25

Jeśli już tak wybierasz to raczej odpuścił bym sobie klatkę tandem2000, a radziłbym Ci raczej zdecydowanie kupić klatkę ze sklepu świnkowego, do której dałaś link: Klik Jest godna polecenia :)
Ja bym brał tą klateczkę niebieską :D


Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: CaviaViolet » 21 kwietnia 2017, 21:02

W takim razie chyba się zdecyduję, bo cena jest fajna, dołączony paśniczek i poidło, więc oszczędność :D

Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: Caviova » 21 kwietnia 2017, 21:10

Tylko ja bym się tak jeszcze zastanowiła, bo ta klateczka jest malowana, jak wiemy, prosiaki lubią obgryzać kraty, no i... no nie wiem, ja preferuje niemalowane, właśnie m.in ze względu bezpieczeństwa. ;) Niby to ma być bezpieczne, itd. No, ale to jest jednak farba.

Chociaż tak z drugiej strony wiele osób ma takie i nic się nie dzieje, więc... no nie wiem, a ogólnie klatka fajna, elegancka, ale tylko te malowane pręty do przemyślenia. :D


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: Darom » 21 kwietnia 2017, 21:21

Pomyśl, zastanów się na spokojnie i prze analizuj ten wątek jeszcze raz od początku :)
Klatkę wybrałaś super. Ale do Ciebie należy decyzja czy ją kupisz czy też nie :)
Jak już sobie kupisz i będziesz mieć u siebie w domu to możesz się nam tutaj pochwalić zakupem i świnkami :D
Także tak :) - Życzę Powodzenia :)


Awatar użytkownika
CaviaViolet
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: CaviaViolet » 21 kwietnia 2017, 21:34

Jeszcze mam dużo czasu do zastanowienia, mianowicie klika miesięcy :tooth:
Ale wiadomo, że im wcześniej tym lepiej ;) A takie pytanko, preferujecie takie 'dekorowanie' klatki według jakichś kolorów, czy raczej nie? I czy jeśli kupię legowisko, to muszę też zakupić domek?

Zwierzęta mają takie samo prawo do świata, skoro na nim są. Świat i do nich należy' :blush:

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Klatka 120 cm

Postautor: Caviova » 21 kwietnia 2017, 21:50

Zależy jakie legowisko. Fajne są takie:
http://sklep.swinkamorska.com.pl/produk ... nki-ecojoy
Zwłaszcza na zimę. Są mięciutkie, no i mają daszek. :D

Ale mimo wszystko domek jednak powinien się znaleźć, a jeśli nie chcesz na stałe, to chociaż przez jakiś czas na początku jak prosiaki u Ciebie będą - żeby miały się gdzie schować. ;)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas