Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Polecacie klatke c&c?

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
cavions
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2016, 16:43
Kontaktowanie:

Re: Polecacie klatke c&c?

Postautor: cavions » 29 marca 2018, 19:52

Ja polecam, ale tylko oryginalne, można z nich zrobić klatki, ale nie tylko, dają dużą swobodę i są proste w użyciu, od całkiem niedawna można o wiele prościej je dostać w pl niż lata temu, i też sporo taniej, generalnie to polecam temat na forum gdzie też opisałem bardziej szczegółowo co i jak https://forum.cavia.pl/viewtopic.php?f= ... 24#p173624


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
atkahunter
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 września 2021, 15:59
Świnki morskie: Monte, Bonaparte, Shellesław, Marcel, Bułgarek, Chelsea, Wianka, Fufisław
Kontaktowanie:

Re: Polecacie klatke c&c?

Postautor: atkahunter » 3 września 2021, 16:03

Ja nie polecam klatek Modular Cages i jestem przerażona ich jakością. Nie wiem jak to wyglądało w latach 2017-2018, ale otrzymałam dziś 2 klatki i teraz nawet nie mogę znaleźć adresu zwrotu w Regulaminie ich oficjalnego sklepu. Nie ma takiej informacji. W zakładce ze zwrotami jest tylko formułka, że wszyscy są przeszczęśliw z posiadania tych klatek. Ja nie jestem. Wymiary klatek wprowadzają w błąd. 110x40 to nie 110x40 a mniej niż 110 i ledwo powyżej 30, złączki do kuwety mimo prawidłowego zmontowania co chwilę wypadają -> lepszym określeniem jest słowo "odskakują" mimo, że z obu stron chwilę po włożeniu jest ok.


Awatar użytkownika
atkahunter
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 września 2021, 15:59
Świnki morskie: Monte, Bonaparte, Shellesław, Marcel, Bułgarek, Chelsea, Wianka, Fufisław
Kontaktowanie:

Re: Polecacie klatke c&c?

Postautor: atkahunter » 3 września 2021, 16:07

Nawet słowa, że kuweta 40 jest węższa o 8cm... planowałam użyć ich do zmontowania własnych klatek z drewna, ale z takim wymiarem skończę w końcu na ceracie bo nic innego nie znajdę, swoją drogą tworzywo do kuwety nie jest wcale takie super, mam świnki od 23 lat i to nie jest materiał, z którego będzie się wygodnie czyścić mocz, ma na sobie nadruk. Zastanawiało mnie mocno dlaczego nigdzie nie ma oficjalnych opinii, są tylko na stronie klatek... teraz przynajmniej wiem, że to był bardzo zły pomysł aby zainwestować w tą firmę. Czekam na odp odnośnie zwrotu i odsyłam.



Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas