Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Bieganie świnek po pokoju

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Oxii
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 12 grudnia 2016, 16:01
Kontaktowanie:

Bieganie świnek po pokoju

Postautor: Oxii » 28 czerwca 2017, 22:09

Witam Was,
ostatnio przy czyszczeniu klatki zauważyłam, ile radości sprawiło moim dziewczynom bieganie po pokoju. Chciałabym regularnie je wypuszczać. Niestety klatka stoi na komodzie, jest duża i ciężka więc nie jestem w stanie za każdym razem jej ściągać (po prostu wyciągam je i daję transportuję na dół) ;) Więc jak już są "na wolności" nie mają możliwości wrócić do klatki np. napić się wody, zjeść czy się załatwić.
Myślicie, że użycie innej, malutkiej klatki, która stałaby na podłodze po to, żeby mogły w razie potrzeby do niej wejść jest dobrym pomysłem ? Mam na myśli klatkę około 50 cm, która by zaspokajała ich podstawowe potrzeby. Pytanie czy to nie namiesza im zbytnio w głowach, że są wyciągane ze swojej klatki, trafiają do innej, z której dopiero wychodzą ?

Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Bieganie świnek po pokoju

Postautor: Darom » 29 czerwca 2017, 10:16

Lepszym pomysłem byłoby kupienie kojca i zrobienie świnkom wybiegu, w którym dasz miseczkę z wodą i jedzeniem.


Oxii
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 12 grudnia 2016, 16:01
Kontaktowanie:

Re: Bieganie świnek po pokoju

Postautor: Oxii » 29 czerwca 2017, 10:39

Zgodzę się, ale niestety mam za mało miejsca żeby zrobić taki wybieg :confused:



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas