Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Klatka...

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Juliuszjulajulcia123
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 5 grudnia 2016, 19:56
Świnki morskie: Moja świnka ma na imię Łatka.
Kontaktowanie:

Klatka...

Postautor: Juliuszjulajulcia123 » 16 lipca 2017, 17:43

Hej mam dylemat.
Moja świnka morska (mam ją od 2 tygodni) ma klatkę na górze ponieważ wtedy częściej wychodzi itp.
Ale nie wiem jak lepiej mieć klatkę na podłodze czy na biurku?

P.S
boje się troche na górze ponieważ świnka próbuje wychodzić z klatki a jak wyjdzie to spadnie..

Co myślicie?
Mieć klatke na górze zamkniętą czy na podłodze otwartą pozwalając jej spokojnie wyjść?


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka...

Postautor: Darom » 16 lipca 2017, 19:00

Pytanie: co stało się z Twoimi poprzednimi świnkami, które miałaś ?
Dla świnki będzie wygodniej, jeśli będzie miała możliwość wychodzenia z klatki czyli jak Twoja klatka będzie na podłodze. No chyba, że wykażesz się pomysłowością i jak klatka będzie stała na Twoim biurku to zrobisz takie lekko pochyłe zawieszenie, po którym to świnka będzie mogła sobie wychodzić i wracać do Twojej klatki :)
Ale z drugiej strony przecież świnka nie musi wcale wychodzić z klatki tylko sobie tam siedzieć. ;)
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2017, 20:33 przez Darom, łącznie zmieniany 1 raz.


Juliuszjulajulcia123
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 5 grudnia 2016, 19:56
Świnki morskie: Moja świnka ma na imię Łatka.
Kontaktowanie:

Re: Klatka...

Postautor: Juliuszjulajulcia123 » 16 lipca 2017, 19:10

Darom pisze:Pytanie: co stał o się z Twoimi poprzednimi świnkami, które miałaś ?
Dla świnki będzie wygodniej, jeśli będzie miała możliwość wychodzenia z klatki czyli jak Twoja klatka będzie na podłodze. No chyba, że wykażesz się pomysłowością i jak klatka będzie stała na Twoim biurku to zrobisz takie lekko pochyłe zawieszenie, po którym to świnka będzie mogła sobie wychodzić i wracać do Twojej klatki :)
Ale z drugiej strony przecież świnka nie musi wcale wychodzić z klatki tylko sobie tam siedzieć. ;)


Moja poprzednia świnka niestety zmarła niecały miesiąc temu.
Hmm... tylko właśnie chodzi o to że ja wole żeby świnka była na dole tylko tak dużo nie wychodzi z domku itp.
a jak jest na górze to wychodzi dlatego moja mama powiedziała żebym ją trzymała na górze ale nie wiem czy to dobra decyzja :/


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka...

Postautor: Darom » 16 lipca 2017, 19:56

Przykro mi z powodu poprzedniej świnki. Sama zmarła od siebie ? czy z powodów zaniedbań ?
Co do nowej świnki to słuchaj mamy, ona wie najlepiej :)


Juliuszjulajulcia123
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 5 grudnia 2016, 19:56
Świnki morskie: Moja świnka ma na imię Łatka.
Kontaktowanie:

Re: Klatka...

Postautor: Juliuszjulajulcia123 » 17 lipca 2017, 9:35

Darom pisze:Przykro mi z powodu poprzedniej świnki. Sama zmarła od siebie ? czy z powodów zaniedbań ?
Co do nowej świnki to słuchaj mamy, ona wie najlepiej :)


Moja była świnka nie była zaniedbana tylko po prostu przestała oddychać a wolałam nie wiedzieć dlaczego zmarła poniewa weterynarz by musiał ją rozciąć


Tutka&DoryTeam
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 18:43
Kontaktowanie:

Re: Klatka...

Postautor: Tutka&DoryTeam » 18 lipca 2017, 19:47

Lepiej by klatka stała na podłodze...


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Klatka...

Postautor: Darom » 18 lipca 2017, 20:34

Też jestem tego zdania :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas