Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Klatka i wybieg, wymiary klatki, dwie świnki

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
Qosmio
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 sierpnia 2017, 10:56
Lokalizacja: WLKP
Świnki morskie: Merci i Monte
Kontaktowanie:

Klatka i wybieg, wymiary klatki, dwie świnki

Postautor: Qosmio » 28 sierpnia 2017, 14:51

Cześć, mam dwa prosiaczki, tydzień temu dokoptowaliśmy towarzysza (1,5 miesięczną Alpakę) do naszego stałego bywalca, który ma 8 miesięcy. Wszystko fajnie, aczkolwiek zastanawia mnie jedna rzecz. Swinki maja wybieg 140x65 cm w którym stoi klatka o wymiarach 60x40cm. Klatka jest otwarta 24/7. Dodatkowo w klatce zrobione jest pięterko z leżeniem. Pytanie moje brzmi czy klatka, która służy tak naprawdę załatwianiu potrzeb (w 90% chodzą do klatki) plus trochę spania (większy śpi 50% czasu na zewnątrz 50% w klatce, mały jeszcze boi się spać na zewnątrz ale śmiało nauczył się po 3 dniach wychodzić z klatki:)) będzie dla nich ok? Mają paśnik więc siano nie zajmuje dużo miejsca, miseczke "pod schodkami" lub na wybiegu. Starszy dużo grucha ale to zdarza się nie tylko w klatce tylko na wybiegu również. Mogę też wstawić zdjęcia jak to wygląda jeśli ktoś by chciał. Generalnie chłopaki raczej się lubią, a zdarza się też, że nawet leżą razem :)

Obrazek

https://zapodaj.net/fd6bceaea8f6e.jpg.html

Nie wiem czemu obrazek nie działa na forum

a tutaj Panowie Merci (ciemniejsze barwy) i Monte (młodziak)

Edit: dodam jeszcze, że gdy nie było młodszego to Merci dużo czasu spędzał w salonie na dywanie, gdzie również biegał jak szalony :) Jak tylko młodszy się oswoi zaniesiemy ich obu :yes:

Pozdrawiam


Awatar użytkownika

  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas