Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ważna Sprawa!

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Krzysztof Jabłoński
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 5 listopada 2017, 23:03
Kontaktowanie:

Re: Ważna Sprawa!

Postautor: Krzysztof Jabłoński » 8 grudnia 2017, 21:29

Ptyś i ... pisze:Choroba. Jak można ciągać za nogi? Ja swojego szybko biorę pod brzuch. Trochę piszczy, ale inaczej nie umiem. To, że piszczy to dla mnie jakoś mało ważne bo powinien wiedzieć, że na rzeź nie idzie. XD

No tak normalnie go wyciągałem chodzi ze najpierw podkladalem rękę pod przednie łapy


Awatar użytkownika

ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Ważna Sprawa!

Postautor: ahimsa » 8 grudnia 2017, 21:33

Współczuję Ci, jeszcze bardziej śwince, ale trzeba było też od razu iść do weterynarza, to się zdarza, to nie są przedmioty, zabawki, które "se kupie" tylko żywe istoty, od tego my jesteśmy żeby jak coś się dzieje zabrać je do lekarza, radziłeś się na forum, ale do weterynarza Ci się nie spieszyło. Świnka kosztuje malutko, ale opieka nad nią - trzeba się z tym liczyć - jest wymagająca. Poza tym zawsze może się coś przytrafić i nie ma pewności, że z "profesjonalnego sklepu" będzie Ci działała na gwarancji (oczywiście nie dosłownie), dobrze przynajmniej, że tęsknisz, że jest coś jeszcze poza tą złością na sklep, szkoda zwierzątek. Przepraszam, jak za ostro, ale zdenerwowało mnie, że tyle klniesz na sklep, a sam do weterynarza nie spieszyłeś się, choć widziałeś, że jest problem.


Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Ważna Sprawa!

Postautor: MixQQ » 8 grudnia 2017, 23:12

Krzysztof Jabłoński pisze: niespodzianka na następny dzień nie może wstać bo jest za słaba a potem zdechła

Smuto się człowiekowi robi, gdy czyta takie rzeczy.
Biedny prosiak..


Krzysztof Jabłoński
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 5 listopada 2017, 23:03
Kontaktowanie:

Re: Ważna Sprawa!

Postautor: Krzysztof Jabłoński » 9 grudnia 2017, 9:14

MixQQ pisze:
Krzysztof Jabłoński pisze: niespodzianka na następny dzień nie może wstać bo jest za słaba a potem zdechła

Smuto się człowiekowi robi, gdy czyta takie rzeczy.
Biedny prosiak..

No wiem. Szkoda że zdechła. Tym razem kupię se 3 Świnki ale już z znanej hodowli no może ze sklepu ale gdy sprzedawca da mi dowód ze są zdrowe.
Mam już królika ale on nie jest aż taki fajny bo tylko ciągle ucieka. :sad:


Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Ważna Sprawa!

Postautor: Kluzka » 9 grudnia 2017, 11:02

Eh. Kup "se" mózg najpierw.
Skoro masz królka, to nie możesz mieć świnek morskich. Króliki sa nosicielami wielu niebezpiecznych chorób dla prosiaków, a wątpię, że najpierw przebadasz go pod tym kątem u specjalisty i ewentualnie wyleczysz. Ponadto króliki również są zwierzętami stadnymi i powinny być w domu dwa, oczywiście nie w klatce, a wolnobiegające po mieszkaniu.

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas